депозит!

Lampard111 Lampard111
17 декабря 2014, 18:01
Добрий день! Я один з вкладників Терра банку, який не може забрати свій депозит. П Ситуація з створенням ПАТ «Перехідний банк „Кристал“ відкладає виплату наших депозитів як мінімум ще на 3 місяці, мені гроші необхідні вже, так як мій невеликий депозит лежав в банку до гірших часів і вони вже настають. Думаю, у більшості з вас ситуація аналогічна.

Barsel
Barsel
18 декабря 2014, 00:17
За часів московськоі окупаціі була така горіляка «Кристал». А тепер, шо воно чудить з тим банком?
faktor
faktor
19 декабря 2014, 19:34
faktor, Киев
А кто вам сказал. что срок выплат отстрочен на 3 месяца! В положении о переходном банке этот срок совсем не указан! Там сказано. что переходный банк аккумулирует средства и затем по мере их поступления начинает выплачивать депозиты вкладчикам — но проценты начисляются и выплачиваются! Короче этот процесс без определенных сроков и видимо это сделано, что бы ФГВ нам не выплачивал средства согласно закона.Такая же схема готовится и для других банков с временной администрацией!
olam
olam
29 декабря 2014, 11:23
Рівне
Що робити? Чекати інфрмації від Фонду чи Крістал має щось сказати? Проблема в тому, що курс долара щодня змінюється, і всі збереження просто обезінюються, і ті відсотки, що Крістал начислятиме — єрунда.