Бюрократы, не ценящие своих клиентов.

serrgei2013 16 апреля 2024, 16:36
При обращении в банк на ОФИЦИАЛЬНУЮ электронную почту присылают бланк заявления и перенаправляют в отделение. На суть обращения не отвечают. Не ценят клиентов. Есть зарплатный проект в этом банке, но буду менять на другой банк. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДЛЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ! Плюс, снимают комиссию за пользования картой. Как будто мало зарабатывают на наших деньгах.
Sense Bank 19 апреля 2024, 15:22
Ми завжди докладаємо максимально зусиль для вирішення питань наших клієнтів, і намагаємось зробити все, щоб ви не залишались сам на сам з проблемою. Але, на жаль, є деякі процедури та процеси змінити які ми не можемо, як би сильно не хотіли допомогти😔
Для нас дуже важливі ваші зауваження та пропозиції, оскільки завдяки ним ми постійно покращуємо сервіс та наші продукти💙
За дебетовими картками є щомісячна плата за обслуговування рахунку, яку можна уникнути виконуючи хоча б одну з трьох умов для безкоштовного використання.
Ми не приховуємо цю інформацію, з нею можна ознайомитись в тарифах картки. Також банк додатково надсилає пуш-повідомлення з нагадуванням про списання комісії. За кредитними картками плату за обслуговування також можна уникнути, якщо на розрахункову дату заборгованість буде не більше ніж 20 грн.
Сподіваємось, що після отриманих відповідей наша співпраця продовжиться, адже нам дуже хочеться зберегти вас, як клієнта. У разі чого, ви завжди можете звернутися до нас по допомогу🤗
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Sense Bank
Sense Bank
16 апреля 2024, 16:57
Не зовсім зрозуміло, яка саме ситуація трапилась, але дуже хочу вам допомогти та змінити вашу думку) Тому вже біжу до вас в особисті.
Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️
natashaGra
natashaGra
17 апреля 2024, 12:02
Согласна , отвечают только заранее написанным текстом. Мнение клиента не учитывается

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.45 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.45 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Бюрократы, не ценящие своих клиентов.