Просто грабят, ограничивая доступ к деньгам

senseNOsensa 5 апреля 2024, 1:42
Типичный подход банка рф сенс банк, добавь себе карту в Google pay/Apple pay, кричит и заставляет банк постоянно присылая всякие оповещения об этом. Но как только ты добавляешь карту в Apple pay, моментально приходит тебе сообщение: «З метою безпеки Ваша карта заблокована, для розблокування зверніться до відеочату в Sense https://sense.top/ViChat або 0800502050». Моя безопасность? А может банк просто решил своровать мои деньги и ими попользоваться? Я все правильно делал, код правильно указал, но банк отказывается давать разрешение на добавление каких-либо карт в гугл/эппл пэй. По видео чату записать банку видео, чтобы банк как киевстар ломается на раз плюнуть, или как приват базу в даркнете продают вместе со всеми фото, безопасность сенс банка самая низкая в мире, и дипфэйки с моих видео сенсу — тоже не сильно горю желанием иметь. По телефону тоже какая-то рф сенс банк идентификация, которую я типа не прошёл, и сотрудник радостно заявляет, что снова будем пробовать через 12 часов… это просто жесть, рф банк сенс банк просто блокирует деньги (300к) и ты ничего не можешь сделать, хоть умри, это твои проблемы. Это огромный шаг в Европу. Спасибо за такую безопасность, что ты и сам не имеешь больше никогда доступа к своим деньги, хоть умри от ракет рф, сенс банк всегда тебе поможет.
Sense Bank 14 апреля 2024, 15:30
Оскільки ми не отримали від вас даних, перевірити, що трапилось саме з вашою карткою ми, на жаль, не можемо😔
Але давайте все ж таки трішки розберемось що до чого.
В першу чергу, хочемо нагадати, що ми є державним банком України і ніяким чином не пов'язані з рф😉
Так, дійсно вам можуть надходити пуш-повідомлення, про те, що ви можете додати картку до Аррle Pay/Google Pay, оскільки це зручний та швидкий спосіб оплати.
Служба безпеки може заблокувати картку при додаванні її до Аррle Pay/Google Pay в тому випадку, якщо у вас був інший пристрій чи дана операція здається підозрілою.
Це робиться задля вашої безпеки, щоб навпаки зберегти ваші кошти та не дати шахраям можливості вивести хоч 1 грн. з вашого рахунку.
Для вирішення питання ви завжди можете звернутись до нас в чат, або ж відеочат.
При розблокуванні картки, дивлячись, яка була причина блокування, потрібно буде пройти ідентифікацію, і якщо ви її не проходите наші спеціалісти не зможуть розблокувати вашу картку.
Якби не було ідентифікації шахраї могли б дуже легко отримувати доступ до ваших даних.
При блокуванні картки ваші кошти залишаються на рахунку, банк їх не краде, після розблокування ви можете вільно ними користуватись😉
Нам дуже шкода, що у вас склалось саме таке враження про наш банк, але сподіваємось в майбутньому ви його змінити💙
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Sense Bank
Sense Bank
5 апреля 2024, 8:48
Щоб детальніше розібратись в ситуації, яка сталась, біжу до вас в особисті!
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
Lolik1837
Lolik1837
5 апреля 2024, 9:30
Какое то бестолковое объяснение от автора
SergeyNina
SergeyNina
5 апреля 2024, 23:01
У людей воруют деньги используя апл пей или гугл пей поэтом теперь только так. Ещё потом оспорить невозможно если украдут деньги поэтому такая безопасность

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.45 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.45 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Просто грабят, ограничивая доступ к деньгам