Недобанк

Никита Никита 23 марта 2024, 17:04
Оператори по вказівці керівництва обманюють клієнтів
А саме пропонують платні картки дебетові, якщо клієнт, не знає про безкоштовну дебетову.
Діалог в чаті був такий:
-Чи я повністю безкоштовні картки дебетові, щоб без умов і nд -Банк: Ні, таких немає
-Я знайшов картку у вас на сайті під назвою профіплей і пише що вона повністю безкоштовна
Банк: Ви про неї не запитували
Но я чітко написав,«чи є повністю безкоштовна картка дебетова"
Банк: Це зовсім інше, в нас є регламент, якщо клієнт не запитує, ми її не рекомендуєм, бо вона безкоштовна
-А рекомендуєте платну?
Бан: Так.
Но запитання «чи є повністю безкоштовна картка дебетова» це не пряме питання?
Банк: Ні.
Рашистькі шахраї
Sense Bank 29 марта 2024, 21:06
Дякую за ваш відгук! На жаль, ви не уточнили ваших даних для перевірки консультації та вашого звернення щодо питання по дебетовим карткам.
Картка Profiplay — це віртуальна дебетова картка для онлайн розрахунків власними коштами, оплати товарів і послуг, а також для зняття готівки в будь-яких банкоматах та касі Sense Bank.
Картка безкоштовна у оформленні та обслуговуванні, але вона не являється пакетною карткою. Якщо вам потрібно буде валютна картка, то потрібно буде оформлювати дебетову картку в пакетах White/Black/Graphite. Де за обслуговування дійсно є плата, але по кожній картці є свої умови, як можна уникнути плати за обслуговування пакету щомісяця.
Більш детально про умови обслуговування та тарифи можна ознайомитись за посиланням: https://sensebank.ua/packages

Також у нас є безкоштовна у оформленні та обслуговуванні кредитно-дебетова картка Caméléon, до прикладу. І якщо вам не потрібний кредитний ліміт, можна його не застосовувати і користуватися карткою як дебетовою.
Тарифи та інші умови по картці є за посиланням: https://sensebank.ua/credit-cards/cameleon

Якщо вам потрібна буде допомога або додаткова інформація щодо будь-якої картки, яка є у нашому банку, напишіть нам, будь ласка, і ми неодмінно вам допоможемо. Як у чаті підтримки, так і тут, на Мінфіні у приватних повідомленнях 🤗
Ваш український державний банк — Sense Bank 💙💛

23 марта 2024, 17:20
Вітаю! Гадаю виникло непорозуміння, але щоб проаналізувати ваше звернення та мати чітке бачення як відбувався діалог або дзвінок, я вам зараз напишу у приватні повідомлення для уточнення ваших даних та часу звернення у підтримку.
Ваша підтримка українського державного банку — Sense Bank.

natashaGra
natashaGra
25 марта 2024, 12:34
Ничего себе недоразумение!!! Конечно выгоднее, чтоб все клиенты открывали карты с комиссией
Fantomas2020
Fantomas2020
26 марта 2024, 10:37
Общение с операторами нужно, когда возникают какие-то недоразумения, например, снимается неожиданная комиссия с платежа. Зачем искать бесплатную дебетовую карту, если можно бесплатно оформить кредитную, но не брать на неё кредитный лимит. Как вариант — карта АТБ. Чтобы не писать операторам, достаточно ознакомиться с её тарифами, подходит она или нет: https://sensebank.ua/upload/Tariffs-atb.pdf
Герман Фредерих
Герман Фредерих
27 марта 2024, 23:30
Кстати это полная правда. Когда скачивал sense app и при первом запуске предлагает ТОЛЬКО платные дебитовые карты и в приложении не написано ,что они платные. Только на оф сайте в разделе тарифы и мелким шриптом.
29 марта 2024, 21:17
Вітаю! При оформлені картки новим клієнтом банку, ви можете ознайомитися з інформацією по картці та платному обслуговуванні.
На прикладі, можна ознайомитися як відбувається оформлення новими клієнтами банку карток з нашої статті (де на скриншотах можна побачити, яка буде плата за обслуговування по картковим пакетам White/Black/Graphite) саме у застосунку Sense SuperApp.
«Оформити віртуальну дебетову картку новому клієнту в Sense SuperApp»: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360016970939

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке