Програма бонусів Cash’u Club не мотивує користуватися сервісами банками

vpupkin 6 марта 2024, 19:20
В 2022 р. створив акаунт у цьому банку, бо був досить нормальний сервіс купівлі ОВДП. Останній рік банком не користувався. Нещодавно мав нещастя порадити цей банк родичу. За це я і родич мали отримати по 100 бонусів, що мало покрити покупки приблизно на 80 грн.
В цьому банку досить дурна система використання бонусів (типу кешбека): їх не можна просто вивести грошима на свою карту, як в більшості інших банків, а ними потрібно компенсувати пізніше здійснені оплати картою. Тобто спочатку платиш, тобі нараховуються бонуси, потім знову платиш, і (можливо, якщо дуже пощастить) зможеш повернути останню оплату за ці бонуси.
В моєму випадку, я 27.02.2024 отримав 100 бонусів за те, що «привів друга», 28.02.2024 здійснив оплату картою, але не зміг її повернути, а 29.02.2024 всі бонуси (100 за друга + якісь копійки кешбеку за останню оплату) були анульовані. Як пояснили в чаті (і таке дійсно є у них в правилах), це за те, що я півроку не користувався карткою. Якось воно там дивно рахується на останній день якогось місяця, а для вісокосного року взагалі своє правило xD Отаке, читайте пункт 8.4 «Правила програми винагород Cash’u Club» https://sensebank.ua/regulations-cashu
Підсумовую: 27.02 рекомендую банк другу і отримую бонус, 28.02 плачу карткою, 29.02 бонуси зникають, бо «я півроку не користувався карткою».
Для себе вирішив, що про таку програму «бонусів» можна забути, бо там лише розчарування. Краще б не нараховували вже ці бонуси «за друга», ніж нарахували і забрали через два дні. А другу порадив цим банком більше не користуватися.
Sense Bank 11 марта 2024, 14:18
В першу чергу, дякуємо вам за відгук, адже кожний відгук, негативний він чи позитивний, дуже важливий для нас.
Але ще важливіше — це вирішити питання клієнта💙
Тому розберімося в проблемі, що виникала🤗

У нас діє акція «Запроси друга», за умовами якої, якщо за вашим реферальним посиланням реєструється новий клієнт ви отримуєте винагороду. Винагорода зараховується у вигляді 100 бонусів Cash'U, на бонусний рахунок Cash'U Club і додаються до накопичених бонусів Cash’U.

Так, наша бонусна програма унікальна, і вона відрізняється від бонусних програм в інших банках, бо всі ми різні)
Повернути бонуси ви можете за покупку, яку проводили за останні 30 днів. Тобто ви можете зробити покупку після нарахування винагороди та обміняти їх через декілька днів, або ж обміняти вже за раніше проведену операцію.
Покупка, за яку ви хочете повернути гроші, має відповідати умовам, більш детально можете ознайомитись тут: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360013869859.

Ми розуміємо, що ситуація яка виникла не найприємніша, оскільки отримані вами бонуси були анульовані😔
Але є певні правила, при яких можливе анулювання бонусів.
Причиною може бути закриття всіх рахунків, відсутність операцій в мобільному застосунку більше року, та інше.
Деталі тут: https://sensebank.ua/regulations-cashu

Ми завжди беремо до уваги всі зауваження та побажання, щоб ставати тільки краще😊
І вирішуючи дану проблему, ми зробили все, щоб залишити тільки гарні спогади про нашу співпрацю, тому в індивідуальному порядку повернули вам раніше анульовані бонуси🫶
Сподіваємось, що це трішки покращить ваш настрій та змінить думку про наш банк!
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Sense Bank
Sense Bank
7 марта 2024, 13:03
Розуміємо, що анулювання бонусів це не то, що ви очікували і це дійсно засмучує😔
Тому я вже спішу до вас в особисті, для можливості вирішення питання.
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
7 марта 2024, 17:22
Укрнарод когда поумнееешь не связывайся с этим банком сколько людей он обманул, а вы как …
natashaGra
natashaGra
7 марта 2024, 21:16
И когда в банке утренник с феями закончится??? Читаешь такие подписи и очень сильно сомневаешься в адекватности банковских работников здесь на сайте
vpupkin
vpupkin
12 марта 2024, 14:00
Бонуси повернули, дякую за оперативну реакцію. Залишається загальне побажання за нагоди спростити вашу систему бонусів: на мою думку, не варто їх взагалі забирати в людей чи якось обмежувати використання, це тільки дратує і демотивує ;)
binod
binod
3 апреля 2024, 18:10
Относительно систему использования бонусов полностью согласен — не юзабельная система, лучше бы сделали как в номальных банках, где можно вывести бонусы на карту

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.45 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.45 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Програма бонусів Cash’u Club не мотивує користуватися сервісами банками