Вопрос по задолженности

Римма Николаев 4 марта 2024, 16:48
Отделение по адресу: Николаев, ул. Шевченко, 59-А
В настоящее время нахожусь за границей как беженец (временная защита) имею задолженность по кредиту, исполнительная служба арестовала мои счета. Я не знаю из чего состоит задолженность, что туда включено, сумма задолженности очень сильно выросла. Обратилась в банк по видеозвонку для быстрого решения вопроса, мне предоставили телефоны отдела с просроченной задолженностью, на который я не смогла дозвониться. Обратилась еще раз в чат банка, мне предоставили телефоны в ватсап и на 044 на которые мне так и не удалось дозвониться и с кем-то пообщаться. Звоню ежедневно по несколько раз и не могу дозвониться. У меня вопрос зачем тогда функция видеозвонка для быстрого решения вопроса? не понятно. И вообще есть какая- то связь с банком для решения вопросов по задолженности, если люди временно находятся не в Украине.
4 марта 2024, 17:54
Розуміємо, що наразі багато наших клієнтів знаходяться за межами України і ми завжди готові надати будь-яку допомогу віддалено через чат або відеочат. Але, на жаль, ці канали підтримки не всемогутні, тому в деяких випадках потрібно звертатись до профільних відділів банку, як наприклад до відділу по роботі із заборгованістю де ви можете утонити щодо вашого боргу та варіантів вирішення цього питання.
Якщо ви знаходитесь закордоном, то зробити це можна за допомогою месенджерів за одним із номерів нижче:
067 248 3489 (Telegram);
067 248 3628 (Viber+Telegram);
067 248 3707 (Telegram);
067 694 5727 (Viber+Telegram)
Відділ працює з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 години. Тому при зверненні враховуйте робочий час відділу, особливо якщо часовий пояс відрізняється від українського.

Стосовно арешту, то дізнатися контакти виконавця та номер виконавчого провадження (ВП) ви можете:
1. на сайті Міністерства юстиції за посиланнями:
▪️ https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors — для пошуку введіть свій РНОКПП або своє прізвище та ім'я;
▪️ https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors — для пошуку введіть номер виконавчого провадження;
Номер контакт-центру Міністерства юстиції: 380 44 364 23 93.

2. у застосунку Дія — для пошуку перейдіть у «Сервіси», натисніть «Виконавчі провадження». Додатково є можливість дізнатися суму заборгованості та сплатити її.

Звернувшись до нас в месенджерах, за одним із номерів вище, наші працівники зроблять все можливе щоб знайти варіант рішення ситуації.

З повагою, Андрій

Курс валют в Сенс Банке