Не закрывают кредит

Mushroom13 1 марта 2024, 11:31
Оформил по акции спрощення кредиту, когда банк списывает часть долга, оплатил в течение 2-х месяцев свою часть, которую должен был по договору, и тишина, уже прошло 5 месяцев, бесчисленные звонки, и обращения в поддержку не принесли результата, чего дальше теперь ожидать от банка неизвестно, но одно точно, свои обязательства банк не исполняет!!!
Sense Bank 10 апреля 2024, 8:39
Вітаю! Для початку, я б хотів перед вами вибачитися за тривале очікування. Але повертаюся сьогодні до вас із чудовою новиною 🤗
Вами умови прощення по вашому кредитному договору були виконані. Процедура прощення по ньому почнеться з 1 квітня 2024 року, тому очікуйте на отримання довідки (вам надійде СМС), після чого банк спише існуючий борг.
У цій статті є детальний опис процесу (крок 2): https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/11639815881490.
Тобто, більше не потрібно поповнювати рахунок коштами, навіть якщо бачите суму заборгованості в Sense SuperApp або отримали PUSH-повідомлення про платіж — цю суму боргу буде прощено банком.

Ще раз вибачаюся за тривале очікування. Зараз вам залишається вже очікувати на СМС щодо довідки.
У разі, якщо вам потрібна буде наша допомога, ви завжди можете звернутися до нас у авторизований чат підтримки, де ми все перевіримо та надамо вам відповідь на ваші запитання.
Щоб написати нам у Чат підтримки, для початку, будь ласка, оберіть зручний для вас канал зв'язку:
👉 Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport
👉 Наш бот у Telegram: https://t.me/sensebankbot (запустіть бота та напишіть ваше питання)
👉 Чат підтримки у Twitter: https://twitter.com/messages/compose?recipient_id=3095990629
👉 Чат підтримки у Instagram: https://ig.me/m/sensebank.official

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Sense Bank
Sense Bank
1 марта 2024, 11:57
Вітаю! Беру ваше питання під особистий контроль, як тільки все перевірю, я вам напишу у приватні повідомлення.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Mushroom13
Mushroom13
11 марта 2024, 8:46
В тех. підтримці чекаю на рішення питання вже більше місяця, тут від вас ніякої відповіді вже більше 10 днів, до кого ще мені звертатися ?? Я виконав всі свої обов’язки по договору, виконайте вже і ви свої обов’язки, вже пів року чекаю !
Діана Р.
Діана Р.
20 марта 2024, 12:35
Тобі ніхто на скаже правду, йди до відділення де ти ще не був, та спокійно попроси відкрити внутрішне звернення по тобі як клієнту з акційним погашенням де була вказана сума. Саме в цьому зверненні є вся історія хто обрабляв та торкався до твоєї справи, та якщо хтось вчасно по тобі не надав інформацію спрощення боргу не пройшло, ніхто не хоче брати на себе відповідальність тому тебе і шпиняють , піди і спокійно дізнайся яка *** не хотіла працювати, а потім спокійно напиши письмове звернення

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке