Пропали всі гроші з рахунку

Roman Ost 29 февраля 2024, 20:53
«Пощастило» мати в них рахунок ФОП.Після початку війни не користувався рахунком через те, що бізнес майже перестав працювати.
Мав таку необережність залишити кошти на рахунку.Захожу вчора на рахунок все по нулях
Всі гроші були зняті банком.Хоча абонплати якщо не користуєшся рахунком, то вони ніколи не знімали
Pos терміналу, кредитів і інших платних послуг не підключав.
Після цього більше ніколи не буду довіряти гроші банку.
Зрозуміло що керівництво банку ще залишилось від попередніх власників, і воно явно працює на них ще досі, якщо таке робить з людьми під час війни
3 марта 2024, 21:44
Нам дуже прикро, що вам довелось зіткнутись з таким досвідом використання послуг нашого банку. Уточнивши дані в особистих повідомленнях, ми все перевірили і знайшли причину списання коштів.
Справа в тому, що згідно вашого тарифу, передбачена комісія якщо немає руху коштів на рахунках ФОП протягом 6-12 місяців (100 UAH але не більше залишку на рахунку) та понад 12 місяців (1 000 UAH але не більше залишку на рахунку). Саме через це і було списано кошти, таке списання відбулось відповідно до п. 1.6 тарифів, ознайомись з якими ви можете за цим посиланням https://sensebank.ua/uploads/3/15172-tarifi_msb_25_10_2023.pdf.

З повагою, Андрій

Sense Bank
Sense Bank
29 февраля 2024, 21:13
Все стукаємо вам в особисті для уточнення даних

*Андрій
1 марта 2024, 9:57
Держава завжди закликає людей тримати гроші в банку.Я був впевнений що гроші в банку можуть бути в безпеці і їх ніхто не вкраде чи забере собі.
Ви сьогодні мені доказали що це не так!!!
Виявляється що банк може просто так собі їх забрати, бо думає що клієнт про них забув.
І гроші на рахунку в банку це не ваші гроші, а гроші банку, які він може в будь-який момент собі їх забрати коли йому заманеться.
Видно що Ви багато досвіду перейняли від своїх попередніх власників вони в такому як ви зі мною зробили експерти
За таких як ви, що шукають швидкої поживи страждати всі банки і економіка, за таких як ви, люди не довіряють банкам гроші.
Більше ніяких грошей на рахунку в банку тримати не буду, це точно.
4 марта 2024, 18:20
Це так не може бути що просто захотіли й відібрали гроші які я довірив вам на зберігання!
Вони зараз заробляються тяжкою працею.
Но вам цього не зрозуміти, ви можете просто так у когось їх відібрати, у якогось вашого клієнта.
Буду писати скаргу в НБУ
Не віддам свої кошти
Просто абсурд
Діана Р.
Діана Р.
20 марта 2024, 12:40
Шоб ти просто розумів ти їм шо шов шо їхав читай що там всередині

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке