Кредитка РЕД 2.0.

Paul Yer 29 января 2024, 13:02
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 17/52-А
Перед новим роком на прохання персонального менеджера я відкрив кредитну картку РЕД. Картка мені ВЗАГАЛІ не потрібна, але персональний менеджер ДУЖЕ просив. Я так зрозумів, що це ДУЖЕ впливає на зарплату за результатми року. Я декілька раз перепитав СКІЛЬКИ мені це буде коштувати і отримав відповідь, що БЕЗКОШТОВНО і без жодних прихованих платежів у вигляді комісій та іншого. При цьому менеджер сказав, що у січні картку можна буде БЕЗКОШТОВНО закрити. Сьогодні я спробував закрити цю картку, але з мене було списано 4% від мої ВЛАСНИХ коштів на Кредитній картці. Раніше користувався картками РЕД, Хамелеон та Вигода і з ВЛАСНОГО досвіду знав, що власні кошти з кредитки перераховуються без тарифікації. Але тарифи змінились. Мораль: не вірте, коли ВАС умовляють на щось ВАМ не потрібне, а саме кредитки, страховки… Інакше доброта ВАМ буде коштувати власних коштів.
19 февраля 2024, 9:00
Дійсно ситуація вийшла не дуже приємна і ми приносимо вибачення за такі незручності 😥

Під час оформлення картки, ваш персональний менеджер мав би вас ознайомити з тарифами картки та попередити про комісії, що передбачені тарифами цієї картки. Для картки RED передбачена комісія за переказ коштів, навіть якщо це власні, у розмірі 4% мінімум 20 грн від суми операції.

Писали в особисті для уточнення та відповідь не отримали, але ми раді, що Сергій зв'язався з вами особисто для вирішення проблеми та компенсації цього списання.

Ще раз приносимо вибачення за таку ситуацію та сподіваємось, що в майбутньому це не повториться 🙏

З повагою, ваш помічник Андрій 💙
Полезный комментарий
Paul Yer 31 января 2024, 11:37
Гроші повернули! Дякую! Банк готовий вислухати і зрозуміти!

Sense Bank
Sense Bank
29 января 2024, 13:09
Ситуація дійсно не приємна, адже менеджер, як мінімум, мав вас ознайомити з тарифами. Вже стукаємо вам в особисті для уточнення деталей

*Андрій
31 января 2024, 11:14
Подзвонив менеджер Черевач Сергій повідомив, що гроші повернуть. Чекаю. Наперед вдячний.
31 января 2024, 11:37
Полезный комментарий
Гроші повернули! Дякую! Банк готовий вислухати і зрозуміти!

Курс валют в Сенс Банке

EUR 42.5 43