Блокування без попередження

Pmila 9 января 2024, 15:45
Сьогодні, 9.01.2024 банк, без будь-яких попереджень заблокував мені рахунок з коштами. На мої питання щодо причини — зсилаються на статтю з купою пунктів, жоден з яких не має до мене відношення, і вони не мають жодних доказів. Не було жодного попередження або питань щодо тих чи інших операцій.
Всі «спеціалісти» все що вміють, це копіювати та вставляти текст. Жодного діалогу не можливо.
Банк жахливий. До цього всі звернення були без нормального пояснення на мої питання, а блокування без попередження стало останньою краплею. Ще й гроші я можу забрати коли їм це захочеться, а не коли вони заблокували одразу.
Sense Bank 13 января 2024, 17:27
Ситуація неприємна, бо коли нам потрібно щось оплатити у магазині або скористатися карткою для переказу рідним/близьким і виявляється, що картка заблокована, це визиває подив. Але я впевнений, що в цьому випадку можна дізнатися, що ж стало причиною.
Тому написав вам у приватні повідомлення для деталізації ваших даних, але, на жаль, їх так і не отримав 😔

Проте я б хотів уточнити, що дійсно, банк може припинити ділові відносини з клієнтом, але на то є причини, наприклад:
— виявлення неплатоспроможності, незаконного використання картки або токену, надання недостовірної інформації та виникнення підозри, щодо ймовірної загрози незаконного використання картки;
— порушення власником картки умов договору;
за наявності обґрунтованих підозр на підставі висновків служб банку про факт здійснення протиправної діяльності (використання карток для переказу коштів, що були отриманні незаконним шляхом);
— та інші випадки, передбачені договором.
Більше інформації можна знайти у нашій статті: «На якій підставі банк може припинити ділові відносини з клієнтом?»: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/10173179569554

Що стосується видачі коштів, то при закритті карткового рахунку, власні кошти ви можете забрати через 20 днів у касі з паспортом та ІПН.

Хочу розібратися в цій ситуації та допомогти вам, а щоб це було можливо, буду очікувати на ваше повідомлення 🤗

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Sense Bank
Sense Bank
9 января 2024, 18:05
Вітаю! Потрібно розібратися більш детально в ситуації, тому вже поспішаю до вас у приватні повідомлення.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
10 января 2024, 18:46
З власного досвіду після блокування моїх рахунків можу дати наступні рекомендації . Не сперечайтесь з банком , не доводьте свою правоту , не шукайте причин закриття — це нічого не дасть , тільки втратите свій час і нерви . Пишете у відділенні заяву на переказ своїх коштів на рахунок в іншому банку , бажано недержавному . Закриваєте , якщо є , кредитку переказом по IBAN з іншого банку . Якщо є депозити , пишете заяву на розірвання . Якщо є облігації , переводите в іншу депозитарну установу . Коли все зробите , отримаєте довідки про закриття всіх рахунків . І забудьте про цей банк , співпраця з ним закінчена назавжди .
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
12 января 2024, 22:27
Завтра мы вас заблокируем, срочно снимайте деньги

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке