Кредитний сервіс просто жахливий

Huper Huper 30 декабря 2023, 12:19
У грудні звернувся до банку з можливістю отримання кредитних коштів, мали дуже привабливі відсотки. Дякую працівнику відділення за оперативний зв’язок але процес отримання, точніше верифікації просто жах, такого не бачив в жодному банку.
На сайті чітко вказано перелік документів — він стандартний, все підготував та відправив. На другий день працівник банку попросила самостійно зробити звіт з кредитного рейтингу, тобто за мої кошти — зробив. Надав довідку про доходи за останні 6 місяців, навіть ОК-5 та ОК-7 по якій чітко є підтвердження офіційного надходження але це не все, працівник бек офісу повідомила, що кредит може бути погоджений у разі якщо я надам щей виписку з іншого банку. Тобто банк вже просить мою особисту інформацію, на питання, чим саме я не підтвердив заробітню плату — жодної відповіді. Вважаю, що таке цікавлення особистою інформацією — це занадто для працівника банку. Просто витратив даремно час, вони навіть не мають доступу до УБКІ, просять самостійно перевіряти за власний кошт, перелік документів на сайті не відповідає дійсності, згаїв декілька днів на спілкування та відмовився далі мати з ними справу.
19 февраля 2024, 8:54
Для оформлення потрібні стандартний перелік документів, а саме паспорт, ідентифікакційний код та витяг з реєстру територіальної громади, що підтверджує відомості про місце проживання (обов’язкова наявність для клієнтів з паспортом у формі ID-картки). Інформація про доходи також потрібна, якщо сума кредиту від 50 000 грн. Виписка з іншого банку є таким самим підтвердженням доходів, як і довідки ОК-5 та ОК-7, які ви надавали нашим працівникам.
Розуміємо, що така зацікавленість вашими даними може викликати деякі питання, але все це потрібно для прийняття рішення щодо оформлення кредиту. Ця інформація залишається в банку і нікуди не передається, так як всі дані наших клієнтів захищені.
Прикро, що ви відмовились від подальшої співпраці з нами, але ми сподіваємось, що в майбутньому ця ситуація зміниться.

З повагою, Андрій

natashaGra
natashaGra
8 января 2024, 13:39
И что ж здесь никто не ответил ни звездный лорд , ни фея??? Развели утренник с этими названиями, а по факту сервис как не назови плохой
Huper Huper
Huper Huper
19 февраля 2024, 12:34
Доброго дня. Ви ж самі пишете, що виписка від банку аналогічна підтвердженню довідкам ОК5, ОК7, то навіщо ж все разом потрібно просити, якщо довідки сформовані та відправлені вам? Тобто працівнику банку ще й потрібно переглядати персональну інформацію про витрати або ж ви не довіряєте довідкам з податкової. Це смішно, вибачте. В будь якому разі, на сайті нічого не вказано про виписку з рахунку іншого банку, тому Ви вказуєте інформацію, що не відповідає дійсності або вводите людей в оману, які витрачають час на ваш банк.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Кредитний сервіс просто жахливий