Рэкет от банка при снятии личных спедств с карты RED 2.0

Egor202 5 ноября 2023, 15:33
У меня тут на кредитной карте образовались личные средства и оказалось, что при снятии СВОИХ денег или переводе банк хочет поиметь с меня 4% от суммы (мин.-20гр). Никогда ни в одном банке с подобной наглостью не сталкивался. С Сенсом расслабляться никогда нельзя.
Sense Bank 5 ноября 2023, 16:46
Вітаю! Мені завжди прикро, коли наші клієнти зіштовхуються з подібними ситуаціями. Бо насправді все прозоро і інформацію, тарифи вашої картки RED 2.0, ви можете знайти за цим посиланням: https://sensebank.com.ua/upload/Tariffs-red-2.pdf або у застосунку. Потрібно перейти на картку, далі в Меню картки і тарифи будуть у розділі «Інформація».

Але давайте вам допоможу, тому йдемо у тарифи картки й дивимося пункт 10.
Видача готівки, в т.ч. за рахунок власних коштів, з рахунку через банкомат / касу будь-якого банку (в т.ч. АТ «СЕНС БАНК») / POS-термінали в торгово-сервісній мережі в Україні та за її межами 2, від суми операції — 4% мін 20 грн.

Далі ми дивимося пункт 11.
Переказ коштів з кредитної картки на іншу картку Банку через банкомат Банку та за допомогою послуги «Переказ з карти на карту» (на картку будь-якого банку України), від суми операції — 4% мін 20 грн.
Якщо це ще й буде переказ на картку в іншому банку, то буде додаткова комісія сервісу — 1% + 5 грн.

Тобто, ця картка не так як для переказів без комісії за рахунок власних коштів. Але саме ця картка більше допоможе вам розкрити її потенціал при покупках та оплатою за кредитний ліміт або ж при оформленні за кредитний ліміт розстрочки, зробивши покупку.

Якщо ж вас цікавить можливість робити перекази без комісії, то я вам раджу мати картку Хамелеон. Вона безкоштовна в обслуговуванні, але на місяць доступні перекази без комісії (за рахунок власних коштів) на картки в інші банки — 20 000 грн. Якщо сумарний переказ буде більше ліміту, то тоді вже буде комісія — 1% + 5 грн.

У разі, якщо вам потрібна наша допомога або залишилися питання, будь ласка, напишіть нам у чат підтримки.
Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport
Наш бот у Telegram: https://t.me/sensebankbot (запустіть бота та напишіть ваше питання)

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

6 ноября 2023, 17:57
Есть стандарты банковской системы Украины.При снятии кредитных средств-комиссия есть (что естественно) при снятии личных средств-комиссия отсутствует. (Ваши тарифы оставьте себе). Вы этой конской комиссией клиентов привлекаете???
7 ноября 2023, 7:52
Стандарти? Банки самі вирішують щодо комісій) і не треба брехати доречі, бо в тому же приваті за зняття власних коштів з універсальної карти є комісія 1%. Тож ви краще тарифи читайте заздалегідь про карту якою ви користуєтесь, а не нийте
7 ноября 2023, 16:32
Вы совсем не видите разницу между цифрами 4 и 1?
7 ноября 2023, 19:29
Не бачу бо це умова банку, а ви з нею самі погодилися коли взяли у користування цю картку. Якщо ви не прочитали тарифи то хто вам винен? Більш того ви зухвало написали не правдиву інформацію, а потім говорите про якусь різницю в цифрах.
7 ноября 2023, 22:46
«ви зухвало написали не правдиву інформацію»??? Уточните.
natashaGra
natashaGra
6 ноября 2023, 19:55
Скорее наоборот клиенты убегают. И от, а банка, Пумба уже начался процесс, ещё и от сенса будут убегать
8 ноября 2023, 12:34
А что с Пумпом не так?
Rich12345
Rich12345
9 ноября 2023, 10:05
Банк помойка сепарская, там же даже штат не поменяли, куда вы лезете люди?

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Рэкет от банка при снятии личных спедств с карты RED 2.0