Начислений процентов по кредиту

Анастасія Літвін 1 ноября 2023, 11:58
*** банк значит проценты по кредиту начисляют по справке формы 5 еще нужны документы что б они видели ли смогли как военнослужащей заморозить кредит, но если другие банки дают льготы останавливают проценты и замораживают военнослужащим кредит то мне сказали вы конрр то акт это решение банка никогда не пользуйтесь этим банком в военок время обдирают всех кого только можно
Sense Bank 1 ноября 2023, 13:25
Ми залюбки допомагаємо нашим клієнтам, і робимо для цього все можливе💙
Для військовослужбових у нас є кредитні канікули.
Програма пільг діє згідно із Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (стаття 14, пункт 15) та розповсюджується на військовослужбовців, які:
-призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період
-брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Для того, щоб ми могли подати запит на припинення нарахування відсотків, а також для повернення раніше нарахованих відсотків ми маємо отримати від вас документи які підтверджують, що ви відноситесь до однієї з цих категорій.
З переліком документів які потрібно надати ви можете ознайомитись тут:
Без цих документів зробити ми це не зможемо, згідно Закону України😔

Надати документи ви можете:
— в нашому чаті у застосунку Sense SuperApp;
— на електронну адресу help@sensebank.com.ua;
— або ж у паперовій формі, звернувшись у відділення банку або надіславши поштою рекомендованим листом Голові Правління за адресою: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100 (номер телефону отримувача 044 494 01 01)
І ми залюбки вам допоможемо вирішити питання💙

Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
Минфин
Ответ администратора
4 ноября 2023, 9:35
Отзыв не засчитан (на 04.11.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Начислений процентов по кредиту