Необґрунтоване блокування рахунку

allyawey 13 октября 2023, 22:59
Після довгої співпраці з банком, банк прийняв сьогодні рішення розірвати зі мною ділові відносини, без будь-яких пояснень і можливості розблокувати рахунок. Не розумію чому так відбувається і мені дуже прикро що стаються такі випадки. Обираючи банк для мене важлива надійність, тут я цього не відчуваю… Надіюсь банк врахує такі випадки і покращиться в цьому напрямку.
14 октября 2023, 8:24
Нам прикро що відносини з вами були розірвані, але рішення про припинення обслуговування клієнту приймає Управління фінансового моніторингу банку з метою виконання вимог ст.15 ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Банк зобов'язаний відмовитися від встановлення (підтримання) ділових відносин/відмовити клієнту у відкритті рахунка (обслуговуванні), у тому числі шляхом розірвання ділових відносин, закриття рахунка/відмовитися від проведення фінансової операції у разі встановлення клієнту неприйнятно високого ризику або ненадання клієнтом необхідних для здійснення належної перевірки клієнта документів чи відомостей.

Анастасія, ваша помічниця

kingcity
kingcity
14 октября 2023, 8:58
Криптовалюта ?
OlegGri
OlegGri
17 октября 2023, 14:13
Интиресно какие махинации?🤣🤣🤣 я знаю таких людей уоторым положили на карту 300грн и ему заблокировали карту потому как он офиц не мог подтвердить откуда поступления
Lesyaa22
Lesyaa22
25 октября 2023, 22:27
Ти не відчуваєшь надійність.банк не відчуває що ти добпорядний громадянин… та попросив тебе піти на ***
Doba24
Doba24
12 ноября 2023, 13:06
«Проблема решена» вам счет разблокировали?

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Необґрунтоване блокування рахунку