Без зв’язку

ElenaBuzhdygan 7 октября 2023, 11:08
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, ул. Ивасюка, 17
Відкривала з/п картку, сказали чечати дзвінка протягом десяти днів. Сиджу чекаю (додзвонитися не можливо ні на гарячу лінію, нікуди. Всюди робот, який не може допомогти дізнатися інформацію. Мені їхати 100 км до відділення (ближче немає, їхати на ура не хочеться. Заробітну плату отримати не можу поки не активована картка, коли вона буде готова, то є загадка
13 октября 2023, 10:43
Стукали вам в особисті повідомлення, але на жаль, відповіді так від вас і не отримали 🙁
Стосовно зв'язку, то ви можете зателефонувати нам за номермо гарячої лінії 0 800 50 20 50 (безкоштовно). Спочатку вам з'єднає з ботом, якому ви можете поставити ваше запитання, після чого вас має переключити на співробітника банку. У випадку, якщо бот вас одразу не зрозуміє, то ви можете кілька разів сказати йому «оператор», щоб пришвидшити процес з'єднання. Також для уточнення ви можете написати нам в чат одним із способів:
👉 Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport
👉 Наш бот у Telegram: https://t.me/sensebankbot (запустіть бота та напишіть ваше питання)
Зв'язавшись із підтримкою одним із способів вище, ви можете дізнатись стан вашої картки та розуміти чи варто їхати у відділення банку.

*Андрій

Lesyaa22
Lesyaa22
25 октября 2023, 21:45
У вас на підприємстві повина бути людина відповідальна за видачу зп карток. вони раздають картки підписують роздруковані договора.а активують ці рахунки коли документи повертають з підприємства… та гаряча лінія вона 100% не розуміє що коїться на місцях. якщо хтось загубив або не передав документи можно 10 років чекати

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке