Блок карток від колись чудового банку

Basc 21 сентября 2023, 15:39
Декілька днів назад прийшло повідомлення на електронку від сенс банку що типу банк встановив що ви підпадаєте під неприйнятно високий ризик фінансових відносин, не встановлених, ну типу махінацій, по якісь там статті ЗУ.Чесно, це повідомлення підвергло мене в шок.користуюсь послугами банку більше 10 років, за цей час мав багато різних карток, в т. ч. кредитну і кредитів, які вчасно сплачував.Получав зарплату офіційно, сплачувались податки і т.д. і тут удар піддих — .блок без пояснення причини, і не можливість зняти суму, яка лишилась на заблокованій картці(туди приходила зп).
Пошуршавши" в інтернеті дійшов висновку що блок міг прийти від операцій по крипті (знімав 2−3 рази в місяць кошти з бінанс, методом p2p, і суми були невеликі, типу ± 2000 грн, більшість з яких заведені ще ДО ВІЙНИ, і відкладені із офіційної зарплати, і плюс до того через сам банк, тоді ще не було обмежень, p2p не користувався)
Навіщо таке робити я не розумію.Думаю перше треба розібратись в ситуації, а потім робити такі кардинальні кроки.Виходить зробили з мене шахрая заблокували мої чесно зароблені гроші.Був лояльний до цього банку завжди, і рекомендував знайомим. Махінацій (боронь Боже) ніяких ніколи не робив, мету кожної операції по карті можу підтвердити, кому коли і навіщо переводив.
Впевнений в своїй правоті і готовий це доказати, + надіюсь що це була помилка.і я продовжу співпрацювати з даним банком. Сподіваюсь на компетентних консультантів, які допоможуть вирішити дане питання.
Sense Bank 21 сентября 2023, 17:52
Дійсно Банк може припинити ділові відносини з клієнтом згідно ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

В деяких випадках просто може бути блокування картки, і при наданні підверджуючих документів іі можна розблокувати, а в деяких — тільки закриття рахунку.

Ми детально розібрались в вашій ситуації, і в даному випадку доступне лише закриття рахунків так як вони обмежені.
Якщо на рахунку є власні кошти, ви їх 100% отримаєте, Банк їх не забирає.
Перерахунок доступний на картку іншого банку.
Для цього достатньо звернутись в наш чат-підтримку.
Дякуємо за співпрацю, дуже шкода, що виникла така ситуація😔

Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
Полезный комментарий
Basc 21 сентября 2023, 17:09
Дякую за спробу допомогти. Питання вирішене, не так як хотів, але все що від вас залежало ви зробили. Нажаль банк не дав обгрунтованої відповіді щодо свого рішення про закриття моїх рахунків, і це дуже неприємна ситуація.

Sense Bank
Sense Bank
21 сентября 2023, 16:14
Звичайно потрібно розібратись в даній ситуації, тому зараз йду до вас в особисті, щоб уточнити дані та перевірити всі деталі)
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
Basc
Basc
21 сентября 2023, 17:09
Полезный комментарий
SergeyNina
SergeyNina
21 сентября 2023, 21:09
Вероятнее всего крипта. Сейчас при выводе денег с криптобиржи даже в небольших суммах можно получить блокировку и отказ в обслуживании. Увы часто перевод идёт с карт оформленных на бомжей и инвалидов из-за чего и его и ваша карта попадает под блокировку
Руслан Новиков
Руслан Новиков
24 сентября 2023, 11:35
То что не запрещено законом (крипта) автоматически разрешено.
Можно смело обращаться в суд! А свои внутренние правила, банк может себе засунуть в одно место!
efess
efess
23 сентября 2023, 13:07
Операции с криптой и другими квази-валютами= блок!
kingcity
kingcity
27 сентября 2023, 10:27
Я б так категорично не говорив. Однозначно блок — коли операції здійснюються через p2p.
zig4free
zig4free
29 сентября 2023, 13:09
Давно уже пора забить на P2P торговлю — и выводить на прямую через обменники.
OkeyDoki
OkeyDoki
29 сентября 2023, 16:55
Вопрос первый: налоги когда платить будем арбитражник?

Вот когда начнешь и в УКРАИНЕ сделают нормальный ЗУ тогда и не будешь высокорискованным. А так однозначно в блок.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Блок карток від колись чудового банку