Негативний

hrundik hrundik
9 июня 2010, 15:19
Все почалося з того, як моя мама взяла споживчий кредит в цьому банку і своєчасно, а іноді навіть з випередженням графіку його постійно погашала. В складний 2009 рік банк вирішив привітати своїх клієнтом листом, в якому пропонувалося достроково погасити кредит, а інакше враховуючи складну економічну ситуацію і т.д. і т.п. «вимушений суттєво підняти ставку», при цьому в листі зазначили конкретну суму яку треба погасити. У зв'язку з тим, що мама збиралася через певний час поїхати на тривалий термін за кордон, вона вирішила погасити його достроково у повному обсязі, який був зазначений в листі.
Пройшло декілька місяців, вона поїхала і через ще декілька місяців від банку почалися дзвінки який нагло почав вимагати сплатити відсотки за час коли кредит був погашений. Абсолютна безграмотність і брехня була з боку працівників банку, який спочатку взагалі заперечували наявність листа, потім визнали це, але почали стверджувати що в листі описка. Потім стверджував що за дострокове погашення треба була заплатити, хоча у випадку дострокового погашення за вимогою банку, ніщо додатково сплачувати було не потрібно і про це було зазначено в листі. Посилання на пункти договору ігнорувалися, де чітко зазначені що відсотки платяться лише за фактичний час використання кредиту. Не завжди представлялися, говорили що я представник(ця) банку. На вимогу представлятися говорили навіщо це вам. Коли я попереджав що розмова записується кидали слухавку. Відмовлялися письмово прислати підтвердження наявності боргу, погрожували. Відверто брехали що згідно законодавства я, як найближчий родич, повинен відповідати за це борг. Я спокійно попросив назвати закон і статтю де про це зазначено, знову кинули трубку.
І нарешті, коли мої нерви не витримали і виказав все що я про них думаю і попередив що відсилаю заяву міліцію, тільки після цього дзвінки припинилися.
Я ще задумався, що якщо була моя мати то вони би своїм наглим напором і змогли її обкрасти на суму цих відсотків.

Так що вирішуйте самі чи співпрацювати з цим банком.

pshinik
pshinik
13 ноября 2011, 13:49
Думаю, что писать много не стоит. Годовые % — 36, ежемесячная комиссия 2% (2*12 месяцев = 24), страховка 0,9 % каждый месяц (0,9*12 = 10,8) Итого: 70,8 % годовых. Лохотрон. Людей жалко.