Банк крадіїв

HataliDana2024 18 апреля 2024, 13:33
17.04.2024року в16:38год. клієнт цього 5366391103978961 банку викрав кошти із Ощад банку суму в розмірі 15979 гр. З’ясувалося що клієнти вашого банку є шахраї,і на них відкрито кримінальне провадження, Прошу повернути кошти.

18 апреля 2024, 15:24
А может ты их сам перевёл их?
19 апреля 2024, 23:49
Таку суму переводити не відомій людині,?не заходячи в мобільний додаток?.В мене діти дома,на яких якби ці кошти тратила.А не шахраям віддавала.
20 апреля 2024, 1:12
Через приложение перевели или как? Водафон или лайф?
20 апреля 2024, 9:39
Через Ощад 24.Зробивши автоматичне списання коштів,і банк не повідомив про зміни в настройках.Мени тільки прийшли смс про нарахування,і переказ коштів.Повідомила банк про переказ який я не робила,вони заблокували все і порадили звернутися в поліцію і все.На моє прохання призупинити транзакцію,відповіли що банк не може так робити і за перекази коштів не несе відповідальності.
20 апреля 2024, 9:50
Что-то слишком много дубликатов симок стало. Так какой оператор?
20 апреля 2024, 10:11
Водафон
20 апреля 2024, 10:24
Дубліката на мій номер не має,Це я уже узнавала.
23 апреля 2024, 12:40
Такое можно сделать только если человек за раннее слил данные и мошенники просто ждали поступления на счёт, так же в настройках меняется подтверждение не через код смс, а на код для входа в приложение и смс уже не канает.
24 апреля 2024, 0:29
Шахрай зайшов в додаток,змінив настройкі,і смс мені не повинно було приходити жодне,Но зарахування і списання коштів із рахунка смс прийшло мені.І банк таким чином,більше не повідомляє про початкові зміни?Я своєю картою в інтернеті нічого не купляла,і нічого не регістріровала на цю карту,за силками не переходжу,Шахраї не дзвонили мені.Містика,перечитала всі варіанти шахрайства,щоб зрозуміти де я могла так відкрити данні ,без варіантів.Я розумію що Банк в таких випадках винить клієнта,скільки змін зроблено в настройках,і безпека банка даже не побачила що це не я роблю.
24 апреля 2024, 6:32
Без звонка и смс невозможно изменить настройки, сейчас при смене устройства и входе в прилож звонит робот или с кодом смс. Внимательно проверяйте сайт на который перешли чтобы ссылка была идентична ссылке банка сайту, картинку можно поставить любую а вот ссылку заменить невозможно… Данные могли быть слиты давно, у меня маман так попалась один раз, но вовремя я узнал и быстро сменили пароли) Она нажала на ссылку допомога там какая то от ощад банка или ООН там перекинуло на *якобы сайт ощад 24* на самом деле ссылка была левая а картинка ощад 24 и начала вводить там данные от входа в ощад 24 и даже смс пришло которое она ввела а потом сайт не входит а выбивает ошибка ошибка и всё, прощай банкинг
24 апреля 2024, 7:15
На певно в Ощад банку уже не дзвонять і не попереджають.Моєму рахунку більше 10 років,Змінювала як телефони так і картки,в яких строки пройшли,завжди банк дзвонив чи це я .Ні коли за цей час в мене не було щоб хтось хотів взламати мій Ощад 24/7 чи щось зняти із картки.А в цьому випадку,банк мені не дзвонив,і смс не було із банка.Не за якими силками ніколи не переходжу,і допомогу через інтернет не оформлювала.Як мені сказали в поліції,я 27 в якої вивели кошти іменно із Ощад банка шляхом переказу.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank