Не довіряйте чуткам!

jurist2014 jurist2014
17 июня 2014, 09:18
«Хочу пролити світло», оскільки я довгий час працював юристом у банківській системі.

Шановні! Ніхто із банку нічого з приводу тимчасової адміністрації не повідомить.

Визнання банку неплатоспроможним здійснює НБУ згідно ст. 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність», а призначення тимчасової адміністрації відбувається згідно ст. 34 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Рішення про запровадження тимчасової адміністрації банк дізнається по факту його прийняття.

Вкладники, клієнти! Грошові кошти, яких в банку не перевищують суму в розмірі 200 000 гривень, взагалі можуть не турбуватися, не втрачати свої нерви та здоров’я – Фонд гарантування вам повідомить де і коли отримати ваші кошти.

vasha-vidpovid@ukr.net

allacondor
allacondor
17 июня 2014, 10:25
А хватит ли на всех возможностей ФГВФО? Интересно получается: Банку рефинансирование дали, а потом еще и за него Фонд деньги вкладчикам выплачивает! Что ли и себе Банк организовать, собрать деньги — а Государство хай расплачивается!
jurist2014
jurist2014
17 июня 2014, 10:44
До Вашого відома банки сплачують внески в Фонд Гарантування Вкладів. Я вважаю що цих коштів повинно вистачити. Окрім того Фонд Гарантування Вкладів може залучити кошти у Національного Банку та міжнародних фондів.
NWO
NWO
18 июня 2014, 21:35
Алексей, Киев
Деньги не выдает ФГВ, если написаны «индивидуальные условия», что было проведено, как дополнительные проценты к основному депозиту.
Остальным деньги ФГВ будет выдавать вкладчикам, в виде ценных бумаг.