Некомпетентність гарячої лінії

slex 14 января 2023, 19:42
Отделение по адресу: Днепр, ул. Воскресенская, 28
Подзвонив на гарячу лінію спитати чи можна знімати гроші за кордоном з банкомату в понеділок, якщо вже зняв у суботу. Сказали, що так, в нас ліміти 12500 з понеділка по неділю. Але, в наступний понеділок зняти гроші не зміг. Гаряча лінія спочатку підтвердила попередню інформацію щодо понеділка-неділі, але потім після вимоги« ну тоді давайте гроші», пішла радитись на півгодини, після чого відповіла, що в них тепер відсічка 7 календарних днів. Тобто ласкаво просимо в наступну суботу. Коли я їм зауважив, що двічі мені підтверджували іншу відсічку, а саме понеділок-неділя, відповіли, що я перший клієнт, який на цей факт їм розкрив очі, і до цього вони всім казали, що терміни рахуються з кожного понеділка. Це ще не кінець. Наступної суботи 14.01.23 не зміг спочатку зняти кошти з банкомату. Спускався з 280 до 240 євро, все марно. Гаряча лінія повідомила, що так і має бути і зніму я свої кошти в межах ліміту тільки в наступний понеділок, 16.01.23. Але це вже 9 днів!!! Прийшлося трохи розчарувати гарячу лінію, бо мені за допомогою деяких логічних маніпуляцій в додатку і п’ятихвилинного танця з бубном все ж таки вдалося зняти 280 євро, хоча гаряча лінія до цього моменту казала, що я забагато хочу і радила отримати 260−270 єврів. Подав заявку на розслідування, чому було заблоковано виплату і як все ж таки рахується тиждень в Альянс банку. Чекаю на відповідь.

Курс валют в Альянс Банке на сегодня

Курс валют в Альянс Банке на сегодня