annakissanna annakissanna
2 августа 2017, 19:38
Всім доброго дня! Хочу розповісти свою історію про Альфа-банк.
Взяла я кредит 10.07.2017р на 10 000 гр, прочитавши відгуки на всіх сайтах, я пожалкувала і приїхала 14.07.2017р про закритя картки, з тієї кредитки я не знімала ні копійки як лежали гроші 4 дня так і лежали.
Співробітник закрила картку та надала документ що вона анульована, ну я і чека. 45 днів щоб прийшло смс про те що вона повністю закрита.
Сьогодні меня приходить повідомлення на вайбер що ви повинні заплатити гроші комісією 1350 гр.
Але ж я не зняла ні однієї копійки!!! за що я повинна платити?? я зателефонувала оператору який сказав що карта то закрита ви повинні все одно заплатити комісію, хотя в відділенні сказали що нічого платити не потрібно, чекайте.
У ва напевно оператори дошкільні діти які не можуть сказати повної інформації.
Ще і заставляли зняти гроші а потім закрити картку я не хотіла знімати і ще раз повторюю я ваших грошей не брала і карта онульована!!!
Альфа-Банк
3 августа 2017, 11:04
annakissanna, доброго дня! Вкажіть, будь-ласка, в особистому повідомлені Ваш ідентифікаційний номер або номер договору. Ми перевіримо інформацію за Вашим договором та надамо Вам відповідь.

oleg736
oleg736
5 августа 2017, 15:40
oleg736, Днепр
Не платите этому банку ни копейки, ни указывайте своти контактные данные — это полный развод. Они достанут Вас и Вашу семью своими звонками. По совету юриста — лучше дождитесь судебного решения, так хоть перестанут начислять %
annakissanna
annakissanna
10 августа 2017, 1:11
Нажаль заплатила 1300 гр щоб кредитний договір мій закрився, я більше туди ні ногою.