Райффайзен Банк Аваль пропонує приватним клієнтам відкривати та користуватися новим пакетом послуг «Активний» з можливістю безкоштовного обслуговування та випуском преміальних безконтактних платіжних карток Visa Gold payWave та Mastercard Gold contactless

Райффайзен Банк Аваль пропонує новий пакет «Активний» для приватних клієнтів

Райффайзен Банк Аваль пропонує приватним клієнтам відкривати та користуватися новим пакетом послуг «Активний» з можливістю безкоштовного обслуговування та випуском преміальних безконтактних платіжних карток Visa Gold payWave та Mastercard Gold contactless.

Пакет послуг «Активний» включає в себе спеціальні пропозиції, сервіси та кредитні програми банку. Плата за користування пакетом становить 0 грн, якщо за місяць здійснено 10 платежів.

Основні переваги пакету:

  • Комунальні платежі без комісій. Оплата комунальних послуг на сайті portmone.com карткою Visa Gold або Mastercard Gold без комісії та абонентської плати (для зареєстрованих користувачів).
  • Безкоштовне зарахування. Перекази коштів на картки Visa Gold і Mastercard Gold із картки будь-якого банку на сайті банку та на сайті portmone.com (від 300 грн). Готівкове та безготівкове поповнення рахунку.
  • Зручний Інтернет-банкінг «Райффайзен Онлайн» (у т.ч. користування Мобільним додатком). Платежі без комісій фізичним та юридичним особам (за реквізитами) та контроль стану своїх рахунків в «Райффайзен Онлайн».
  • Безпечні розрахунки в Інтернеті. Безпечні розрахунки в Інтернеті завдяки 3D-Secure – додатковому захисту платежів.
  • Додатковий прибуток. Процентна ставка за вкладом «Універсальний» – 10% річних у гривні. Поповнення та зняття коштів – без обмежень.

Пакет послуг «Активний» – для клієнтів, які цінують комфорт, зручність та фінансову свободу.

Відкривайте пакет «Активний» від Райффайзен Банку Аваль: платіть карткою, а не за картку!

Замовлення картки на сайті

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся, будь ласка, у відділення Райффайзен Банку Аваль або до Інформаційного центру за номерами: 0 800 500 500, (044) 490 88 88 (у м. Київ) або 521 з мобільного (для абонентів Vodafone).

Опубликовано на minfin.com.ua 2 июня 2017, 15:04 Источник: Минфин
Следить за новыми комментариями

Комментарии (1)

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
2 июня 2017, 15:53
Qwerty, Ольгино
#
А ещё недавно сотрудники банка Аваль на этом форуме с пеной у рта доказывали, что бесплатный сыр только в мышеловке, а банки их предоставляющие обманывают клиентов скрытыми комиссиями — конечно это всё было исключительно по поводу бесплатности Приватовских сервисов.

Авалевские бесплатные услуги и сервисы — конечно кардинально отличаются от бесплатных предложений других украинских банков.

Похоже банку катастрофически не хватает клиентов — раз пошла такая волна.

Поживём-увидим…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться