Рейтинг забудовників житлової нерухомості в м. Києві

Дані за 01.01.2016 – 31.12.2016

Рейтинг забудовників від порталу «Мінфін» - це кількісна оцінка результатів роботи всіх учасників ринку житлової нерухомості Києва за певний період на підставі виключно офіційних даних. Головним показником для розподілу місць є кількість житлових комплексів, повністю або частково введених забудовниками в експлуатацію за звітний період. Підстава для включення в рейтинг - наявність у забудовника сертифіката Державної архітектурно-будівельної інспекції України про відповідність збудованого житлового об'єкта проектній документації. Головним показником для визначення місць є кількість житлових комплексів, повністю або частково введених забудовником в експлуатацію за звітний період. Партнерами проекту – аналітична система YouControl і юридична компанія Constructive Lawyers.

Детальніше про рейтинг читайте ТУТ

Обговорення
Забудовник
Житлові комплекси (здані – будуються)
Зданих будинків за період
Середній термін будівництва одного об'єкта
Здано квартир за період
1
12
26 міс.
18231
Всі об'єкти
Укрбуд
Здано квартир за період 18231
Дата заснування 1991
Об'єктів в Києві 29
Об'єктів поза Києвом 0

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» створена постановою Кабінету Міністрів у 1991-му році як правонаступник Міністерства будівництва УРСР.

На сьогоднішній день корпорація об'єднує організації та підприємства різних форм власності, розташованих в основних містах України і забезпечують реалізацію проектів різної складності без територіальних обмежень. Про корпорацію в цифрах: за 5 років роботи введено 52 будинки, побудовано 830 кв.м площі і 27 проектів на етапі реалізації. На сьогоднішній день Корпорація «Укрбуд» — це стабільна організація, яка постійно розвивається. Для корпорації найважливішим є результат, а саме — подяка клієнтів, партнерів і репутація надійної конкурентоспроможної структури, відкритої для нових проектів і співпраці.

Познякижилбуд/Taryan Group
Здано квартир за період 268
Дата заснування 1996
Об'єктів в Києві 2
Об'єктів поза Києвом 0

Будівельну компанію «Познякижилбуд» засновано в 1996 році підприємцем Нвером Мхітаряном. Серед її найбільш відомих проектів — будинок-хвиля в столичному «Царському селі» і вежі-близнюки на бульварі Лесі Українки. У грудні 2015 року Нвер Мхітарян передав корпоративні права на компанію своєму синові Артуру Мхітаряну, а сам зосередився на розвитку міжнародної компанії Emerald Palace Group, що спеціалізується на зведенні готелів і курортних комплексів класу «люкс».

На сьогодні корпорація «Познякижилбуд» входить в структуру інвестиційно-девелоперської компанії Taryan Group, заснованої в 2011 році Артуром Мхітаряном. Першим проектом компанії став life-style комплекс Tsarsky. Зараз в портфелі компанії два житлових проекти: Jack House і ЖК на вул. Іоанна Павла ІІ (ведуться підготовчі роботи).

У 2016 році «Познякижилбуд» (ПрАТ «Позняки-Жил-Буд») ввів в експлуатацію в Києві житловий комплекс бізнес-класу Royal Tower. Об'єкт, створений девелоперськую компанією Taryan Group, — це 32-поверховий будинок на 268 квартир.

Житлоінвестбуд-УКБ
Здано квартир за період 1280
Дата заснування 2001
Об'єктів в Києві 9
Об'єктів поза Києвом 0

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» створено рішенням Київради в 2001 році і підпорядковується Департаменту будівництва виконавчого комітету Київської міської ради (КМДА).

У 2016 році компанія побудувала 4 житлових будинки (3 ЖК). Підрядником двох об'єктів виступило ПрАТ «Фірма «Фундамент», що пов'язане з керівником КП «Житлоінвестбуд-УКБ», депутатом Київради В'ячеславом Непопом і колишнім заступником голови КМДА Михайлом Голицею.

Корпорація «Граніт»
Здано квартир за період 280
Дата заснування 1991
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом 0

Корпорація «Граніт» у 2016 році нарешті отримала державний сертифікат про введення в експлуатацію ЖК «Срібна Вежа», що на столичній Лук'янівці. Цей 2-секційний житловий будинок бізнес-класу на 280 квартир почали зводити ще в 2006 році. У 2008 році будівництво призупинили (інвестором і замовником тоді виступала компанія «Житло-Інвест», «Граніт» був генпідрядником). У 2011 році корпорація «Граніт» відновила будівництво комплексу, виступивши не тільки підрядником, але і замовником.

Співвласником і почесним президентом корпорації «Граніт» є Дмитро Видренко. У число співвласників входять його рідний брат Олександр, а також Полікарп Бамбізо і Петро Старченко.

Ковальська Нерухомість
Здано квартир за період 528
Дата заснування 2002
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом 0

До складу створеної в 2002 році промислово-будівельної групи «Ковальська» входять заводи з виготовлення будматеріалів, гранітний кар'єр, парк спецтранспорту. ПБГ «Ковальська» є найбільшим в країні виробником будівельних матеріалів. Також створено КУА «Інвест-Консалтинг» (InCo Home), що керує пайовими та корпоративними фондами. Почесним президентом і співвласником ПБГ «Ковальська» є Олександр Пилипенко.

У 2016 році забудовник, який працює під брендом «Нерухомість від Ковальської», завершив будівництво свого 24-го за рахунком проекту — 2-секційного 25-поверхового житлового будинку на Харківському масиві. ПАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської» був генеральним підрядником, а замовником будівництва виступило КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Логічніше було б записати зведений житловий об'єкт в актив КП «Житлоінвестбуд-УКБ», проте офіційний сайт ПБГ «Ковальська» стверджує, що проект реалізувала саме ця група.

Київміськбуд
Здано квартир за період 4333
Дата заснування 1955
Об'єктів в Києві 16
Об'єктів поза Києвом 1

Перше місце в рейтингу київських забудовників за підсумками 2016 року посіла холдингова компанія «Київміськбуд». Лідер будівельного ринку в минулому році повністю або частково здав в експлуатацію 10 житлових комплексів в столиці. А в цілому «Київміськбуд» отримав сертифікати Державної архітектурно-будівельної інспекції України на 16 житлових об'єктів. Серед них найбільшою популярністю у покупців користувався 3-секційний будинок бізнес-класу на вулиці Коперника, в якому всі квартири продані. Підрядником будівництва виступила компанія «Солстрой». Її співвласником є ​​Руслана Харчук — дружина екс-міністра охорони здоров'я Юрія Поляченка, батько якого Володимир Поляченко раніше був президентом «Київміськбуду».

Інвестором і підрядником масштабного житлового комплексу «Французький квартал» виступають фінансова компанія «Княгиня Ярославна», яка залучає кошти для будівництва через ФФБ, і ТОВ «Спецмехбуд 21». Обидві компанії входять до сфери впливу колишнього заступника міністра Мінрегіонбуду та колишнього начальника Центрального спецбудуправління Міноборони Дмитра Ісаєнка.

У державному реєстрі засновником публічного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд» є територіальна громада міста Києва (Київська міська рада), якій належить 80% акцій, а до наглядової ради входять виключно її представники. Ще 19,955% в статутному капіталі «Київміськбуду» належить 2 174 фізичним особам, а 0,045% — 4 юридичним особам.

За 2016 рік ХК «Київміськбуд» отримала чистий дохід в розмірі 2 млрд 967 млн грн. Прибуток після сплати податків склав 98,8 млн грн.

Столиця Груп
Здано квартир за період 947
Дата заснування 2006
Об'єктів в Києві 4
Об'єктів поза Києвом 0

У минулому році Stolitsa Group ввела в експлуатацію в Києві відразу 14 будинків в трьох житлових комплексах, але при цьому 10 нових житлових об'єктів в ЖК «Ліпінка» — це «малоповерхівки» (5-6 поверхів).

Підрядник будівництва ЖК «Ліпінка» («Моноліт Будсервіс») одночасно є підрядником масштабного проекту Stolitsa Group — ЖК «Варшавський», що розрахований на 22 висотних будинки.

Співвласниками Stolitsa Group через «БТ Інвест Україна» є громадяни Литви Раймондас Туменас, Марина Познякова та Агне Рузгіене. «БТ Інвест Україна» також управляє активами литовських бізнесменів в сфері продуктового рітейлу (мережа супермаркетів Novus; «Новус Україна»). Раймондас Туменас — колишній співвласник виробника соків «Сандора», що був проданий компанії PepsiCo.

Орлан-Інвест груп
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
9
4
24 міс.
669
ГЕОС
Здано квартир за період 669
Дата заснування 2004
Об'єктів в Києві 8
Об'єктів поза Києвом 2

Починаючи з 2004 року, компанія повністю або частково реалізувала більше 60 проектів. Крім України GEOS також присутній на ринку житлової нерухомості Угорщини, де реалізує два проекти: Erkel Residences та Raday Residence.

Підрядником будівництва столичних житлових комплексів виступає компанія «Геос-УКБ». Ця компанія, а також «Геос Констракшн», належить Сергію Уманцю, який відомий як бізнес-партнер депутата Київради Миколи Негрича.

Серед засновників ТОВ «Геос Девелопмент» значиться Михайло Голиця, який довгий час працював заступником голови Київської міської державної адміністрації — начальником головного управління житлового забезпечення КМДА, а також два роки був головою правління ХК «Київміськбуд». При цьому ТОВ «БК «Геос» входить до переліку підрядних організацій «Київміськбуду».

Комфорт Лайф
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 2005
Об'єктів в Києві 3
Об'єктів поза Києвом 4

Comfort Life працює на ринку з 2005 року. Найбільшу кількість житлових об'єктів компанії зведено в Київській області. У 2016 році компанія ввела в експлуатацію два будинки-секції в житловому комплексі «Лісова казка», розташованому в районі кінцевої станції метро «Лісова» (проект передбачає будівництво 15 секцій). Забудовник ввів дві секції в експлуатацію згідно з декларацією про готовність об'єкта, віднісши його до III категорії складності. На цій підставі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом внесення завідомо неправдивих відомостей в декларацію про початок виконання будівельних робіт і в декларацію про готовність об'єкта до експлуатації.

Засновником Comfort Life (ТОВ «Комфорт Лайф Девелопмент») є один з учасників будівельної компанії «Созидатель ХХІ» (ЖК «Фламінго» в м. Ірпіні) Сергій Мусієнко.

Замовник будівництва ТОВ «Комфорт Лайф 2000» (код ЄДРПОУ 38202956) та підрядник ТОВ «АЕС-Групп» (38202783) не опублікували фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єктів в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирні житлові об'єкти до III категорії складності.

11
н/д
н/д
н/д
Ін-Білд
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
Інтергал-Буд
Здано квартир за період 630
Дата заснування 2003
Об'єктів в Києві 8
Об'єктів поза Києвом 6

Компанію було засновано в 2003 році у Львові. Забудовник досить швидко вийшов на всеукраїнський рівень, і зараз географія об'єктів компанії охоплює 8 великих міст.

У 2016 році «Інтергал-Будом» введено в Києві в експлуатацію 4 будинки в трьох житлових комплексах. Продовжується будівництво ще восьми столичних ЖК.

Власником ТОВ «Будівельна компанія« Інтергал-Буд» значиться помічник народного депутата України Володимира Зубика Валерій Кулаков.

ДБК-Житлобуд
Здано квартир за період 1642
Дата заснування 1977
Об'єктів в Києві 3
Об'єктів поза Києвом 2

До складу корпорації «ДБК-Житлобуд» входить 11 великих компаній, зокрема ДБК-4, ДБК-Моноліт, ДБК Інвест, що дозволяє реалізовувати проекти без залучення субпідрядних організацій. Ключовий актив корпорації — «Домобудівний комбінат №4» (ДБК-4), заснований ще в 1977 році. За цей час комбінат побудував більше 500 житлових об'єктів. Основні акціонери корпорації «ДБК-Житлобуд» — її президент Петро Шилюк (39,89%) і «Київміськбуд» (30%).

В 2016 році «ДБК-Житлобуд» ввів в експлуатацію один будинок в ЖК «Милославичі», житловий будинок на проспекті Науки, 58 і перший з трьох 25-поверхових будинків ЖК «Крістер Град».

14
н/д
н/д
н/д
BD Holding
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
ЗІМ Кепітал Груп
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 2014
Об'єктів в Києві 3
Об'єктів поза Києвом 0

ZIM Capital Group є замовником, інвестором і забудовником об'єктів житлового будівництва. Засновником підрядника будівництва ЖК ParkLand, компанії «ЗІМ Констракшн», є Віталій Боруль. Він також є засновником ТОВ «ЗІМ Сек'юріті» разом з Олександром Заголюком, який в свою чергу є бенефіціаром ТОВ «ЗІМ Кепітал Груп». Співзасновником «ЗІМ Кепітал Груп» також є кіпрська компанія Querbinello Holdings LTD (розмір внеску до статутного капіталу — 475 млн. грн).

Проект будівництва житлового комплексу ParkLand передбачає зведення 11 будинків висотою від 7 до 10 поверхів. У 2015 і 2016 роках були введені в експлуатацію 4 будинки. У 2017 і 2018 роках компанія планує побудувати відповідно 3 і 4 будинки (по одному житловому об'єкту в квартал).

Замовник будівництва ТОВ «ЗІМ Кепітал Груп» (код ЄДРПОУ 37782076) та підрядник будівництва ТОВ «ЗІМ Констракшн» (код ЄДРПОУ 38282460) не опублікували фотокопію офіційного документу Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єктів в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирні житлові об'єкти до III категорії складності.

Статус Груп
Здано квартир за період 192
Дата заснування 2005
Об'єктів в Києві 3
Об'єктів поза Києвом 0

У 2016 році Status Group завершила будівництво останньої (третьої) секції в ЖК «Статус Град» на столичних Осокорках. Секція №3 — це 25-поверховий житловий об'єкт на 192 квартири. Забудовник ввів секцію в експлуатацію згідно з декларацією про готовність об'єкта, віднісши його до III категорії складності. З цієї причини на сайті містобудівного кадастру об'єкт має проблемний статус. Зазначено, що будівельні роботи проводились з відхиленням від містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, а сам об'єкт розташований на ділянці, призначеній для індивідуального житлового, дачного і гаражного будівництва. Незважаючи на наявні порушення, Дарницька РДА у м. Києві в березні 2017 року надала житловому об'єкту поштову адресу. І в той же час слідчими Національної поліції проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом несплати до місцевого бюджету коштів пайового внеску, а також умисного введення в експлуатацію трьох секцій ЖК «Статус Град» з порушенням будівельних норм.

Ключова фігура Status Group — голова наглядової ради Андрій Стрихарський, який є колишнім засновником компанії-підрядника будівництва ЖК «Статус Град» ТОВ «БІК «Березнякижитлобуд». Крім того, члени сім'ї Андрія Стрихарського є співзасновниками ЖБК «Поділ Плаза» і ЖБК «Дніпровська Рів'єра», що володіють правами на споруджувані Status Group житлові комплекси «Podil Plaza & Residence» і «Рів'єра».

Замовник і підрядник будівництва не опублікували фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єкта в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирний житловий об'єкт до III категорії складності.

17
н/д
н/д
н/д
LinevichGroup
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
С.К.С./Район
Здано квартир за період 133
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом 0

ТОВ «Будівельна компанія «С.К.С.» і обслуговуючий кооператив «ЖБК «Район» виступили відповідно підрядником і замовником будівництва двох житлових будинків Light House і «Район». Житловий будинок Light House в Дніпровському районі Києва на вул. Райдужна, 50 – це семиповерхова будівля на 73 квартири. ЖК «Район» — це 5-поверховий житловий будинок на 60 квартир, який знаходиться в Деснянському районі на перетині провулку Горького і вулиці Лісківської. У 2016 році побудований перший з трьох запланованих будинків ЖК «Район».

Засновником «ЖБК «Район» є Сергій Шелудько, який разом з Вадимом Венглюком і Сергієм Мандзієм володіє компанією-підрядником «С.К.С.». Вони ж в 2016 році заснували ОК «Житлово-будівельний кооператив «Райдужний район», основний вид діяльності якого — будівництво житлових і нежитлових будинків.

Замовник будівництва ОК «ЖБК «Район» (код ЄДРПОУ 40141793) та підрядник будівництва ТОВ «Будівельна компанія «С.К.С.» (39243033) не опублікували фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єкта в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс житловий об'єкт до III категорії складності.

19
2
11 міс.
404
Фундамент
Здано квартир за період 404
Дата заснування 2012
Об'єктів в Києві 5
Об'єктів поза Києвом 1

Базовим активом оформленої в 2012 році будівельної групи «Фундамент» є створений ще в 1961 році Домобудівний комбінат №3 (зараз — ПАТ «ДБК-3»). Раніше в держреєстрі під нинішнім кодом ТОВ «Фундамент Девелопмент» значилося ТОВ «КЖБК» («Київська житлово-будівельна компанія»). Зараз учасники будівельної групи «КЖБК» — «Азур Груп», «КЖБК БМУ-1», «КЖБК БМУ-2» — входять до складу будівельної групи «Фундамент». Група володіє також виробником залізобетонних конструкцій, проектним бюро, автопарком спецтехніки.

Контроль над «Фундамент Девелопмент» оформлений на кіпрську компанію Fundamentum KCG. Учасники ринку відносять БГ «Фундамент» до сфери впливу колишнього заступника голови КМДА Михайла Голиці та депутата Київради В'ячеслава Непопа.

У 2016 році БГ «Фундамент» отримала державні сертифікати на два столичних об'єкта — 25-поверховий житловий будинок економ-класу на вулиці Межовій в Подільському районі, а також перший будинок в масштабному проекті «Арт квартал «Співоче».

Укрбуд Груп
Здано квартир за період 128
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

В якості забудовника для рейтингу ми ідентифікували компанію «Укрбуд Груп», яка виступила генеральним підрядником будівництва двох житлових об'єктів, — «Вільямс Авеню» та «Голосіївський квартал». «Вільямс Авеню» — це шестиповерховий 2-секційний будинок на 48 квартир. Замовником будівництва є обслуговуючий кооператив «ЖБК «Вільямса», співзасновником і директором якого є одесит Андрій Оганян.

ЖК «Голосіївський квартал» — це два 5-поверхові будинки на 80 квартир. Замовник будівництва — обслуговуючий кооператив «ЖБК «Голосіївський квартал». Кінцевими бенефіціарами компанії є Максим Кондратьєв, Олександр Куковальський та Костянтин Стасенков.

Засновником компанії-генпідрядника (ТОВ «Укрбуд Груп») є Олексій Сагайдак. Компанія зареєстрована за однією адресою з ТОВ «Холдингова компанія «Укрінвестбуд», керівником якої є Вадим Чернець. Його партнер по бізнесу — співзасновник ЖБК «Голосіївський квартал» Максим Кондратьєв. Зокрема, вони заснували ТОВ «Альфа Група».

Замовник будівництва ОК «ЖБК «Голосіївський квартал» і підрядник будівництва ТОВ «Укрбуд Групп» (код ЄДРПОУ 39247233) не опублікували фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єкта в експлуатацію. Крім того, замовники будівництва віднесли багатоквартирні житлові об'єкти до III категорії складності.

Ліко-Холдинг
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 1995
Об'єктів в Києві 2
Об'єктів поза Києвом 0

Основа фінансово-промислової групи «Ліко», яка об'єднує понад 40 компаній — зареєстроване в 1995 році територіальне міжгосподарське об'єднання «Ліко-Холдинг». Власником компанії є почесний президент «Ліко-Холдингу», колишній народний депутат (з 2006 по 2012 роки) Ігор Лисов. Флагманський проект «Ліко-Холдингу» в сегменті житлової нерухомості — мікрорайон «Ліко-Град» на 10 000 квартир на території мікрорайону Теремки-2.

В 2016 році компанія ввела в експлуатацію будинок в ЖК «Венеція» і три секції в ЖК «Ліко-Град 3». Житловий комплекс «Венеція» є частиною мікрорайону «Ліко-Град» і являє собою 4 висотних будинки бізнес-класу. ЖК «Ліко-Град 3» — це третій мікрорайон «Ліко-Граду», що складається з 12 будинків різної поверховості майже на 4 тис. квартир. 10 будинків житлового комплексу були введені в експлуатацію в 2012-2014 роках.

22
2
н/д
н/д
DIM
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві 3
Об'єктів поза Києвом 3

DIM — експерт в області проектування і будівництва житлових комплексів європейської якості та інноваційного дизайну, орієнтованих на прагматичного споживача.

Девелоперська компанія DIM надає послуги з реалізації проектів на всіх етапах розробки: маркетингове дослідження ринку нерухомості; первинний аналіз ділянки під забудову, викуп землі під об'єкт; розробка проекту, будівництво і реалізація об'єкта, оформлення прибудинкової території та внутрішніх приміщень; управління об'єктом.

Телефони: (044) 500-31-31, (044) 500-52-52, (044) 500-32-32

Email: office@dim-bud.ua

Проекти у Києві:

ЖК «A52»

ЖК «Автограф»

Метрополис

Park Lake City — Київська область.

Проекти у Броварах:

ЖК «Фамiльний»

ЖК «Соборний»

МЖК «Оболонь»
Здано квартир за період 80
Дата заснування 1988
Об'єктів в Києві 3
Об'єктів поза Києвом 0

Компанія «Молодіжний житловий комплекс (МЖК) «Оболонь» була заснована в 1988 році. На сьогодні це будівельний холдинг повного циклу з рядом дочірніх структур, який може реалізувати функції інвестора, замовника, генпідрядника.

У 2016 році МЖК «Оболонь» за участю фінансової компанії «ПрімІнвест» ввела в експлуатацію 5 секцій житлового будинку бізнес-класу на перетині вулиць Малевича і Лабораторної. Підрядником будівництва виступила дочірня структура МЖК «Оболонь» — ДП «Портал». Крім будинку на Малевича/Лабораторній в даний час компанія також реалізує проекти будівництва ЖК «Місто Квітів» і ЖК «ObolonSKY».

Основним власником МЖК «Оболонь» є перший президент компанії Василь Антонов.

24
н/д
н/д
н/д
Омокс
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
25
5
20 міс.
н/д
КСМ-Груп
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 1997
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом 0

З п'яти підприємств, що нині входять до «КСМ-Груп», першим в 1997 році було створено ТОВ «Будсервіс». Компанія спеціалізується не тільки на цивільному, а й на промисловому будівництві, та є генеральним підрядником на об'єктах «Київводоканалу».

«КСМ-Груп» наразі реалізує проект будівництва ЖК «Кришталеві джерела». Роботи ведуться в рамках забудови на вул. Метрологічній у Голосіївському районі на площі 32 га. Першою чергою ЖК «Кришталеві джерела» стали чотири 6-поверхових будинки (введені в експлуатацію). Друга черга будівництва — квартал з десяти 8-9 поверхових будинків. Третя черга («Феофанія park») передбачає зведення 15-ти 5-9 поверхових будинків.

Керівником обслуговуючої компанії ЖК «Кришталеві джерела», ТОВ «Холд Груп», є колишній засновник ТОВ «КСМ-Груп» Віталій Бурковський. Засновником «Холд Груп» записано Сергія Копистиру. Його брат Арсеній Копистира — керівник ТОВ «ФК «Прайм», що бере участь у схемі фінансування будівництва ЖК« Кришталеві джерела». Дружина Арсенія Копистири Вікторія Вербенська — дочка начальника одного з департаментів МВС України Михайла Вербенського.

Замовник будівництва ТОВ «Гідроінж-Буд» (код ЄДРПОУ 35223224) та підрядник будівництва ТОВ «КСМ-Груп» (код ЄДРПОУ 35508002) не опублікували фотокопію офіційного документа від Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єктів в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирні житлові об'єкти до III категорії складності.

Єврокон Україна (Eurocon)
Здано квартир за період 410
Дата заснування 1997
Об'єктів в Києві 0
Об'єктів поза Києвом 1

«Єврокон Україна» (Eurocon) — українська «дочка» естонського будівельного концерну Nordecon AS, контрольним пакетом акцій якого володіє Тоомас Луман. «Єврокон Україна» було засновано в 2003 році як дочірнє підприємство групи компаній Eesti Ehitus, яке потім перейменували в Eurocon (European Сonstruction).

У 2016 році «Єврокон Україна» реалізувала проект будівництва ЖК «L-квартал» (замовник ТОВ «Діамант Центр»). Житловий комплекс на 410 квартир розташований на ділянці площею 0,76 га на бульварі Вацлава Гавела (раніше — Івана Лепсе) і складається з п’яти секцій різної поверховості (4 секції — житлові). 13 березня 2017 року Солом'янська райдержадміністрація Києва надала ЖК «L-квартал» поштову адресу.

В даний час «Єврокон Україна» зводить у Броварах (Київська область) житловий комплекс Scandia (замовник ТОВ «Просперітатіс»). Проект передбачає будівництво на ділянці площею 80 гектарів 100 будинків, не вищих за 7 поверхів.

27
3
50 міс.
416
UDP
Здано квартир за період 416
Дата заснування 2002
Об'єктів в Києві 5
Об'єктів поза Києвом 0

Мажоритарним акціонером UDP (Ukrainian Development Partners) є бізнесмен і колишній народний депутат Василь Хмельницький. Компанія інвестує в об'єкти житлової та комерційної нерухомості. Зокрема, в портфелі UDP значиться столичний ТРЦ Ocean Plaza. А фірмовий об'єкт UDP в сфері житлового будівництва — елітний житловий комплекс «Новопечерські Липки».

У 2016 році компанія UDP ввела в експлуатацію три нових 23-поверхових будинки в складі ЖК River Stone на Дніпровській набережній (генеральний підрядник — будівельна компанія «Міськжитлобуд»). Першу чергу житлового комплексу (3 будинки) було введено восени 2012 року, а закінчення будівництва заплановане на 2020 рік. Проект передбачає зведення на ділянці площею 7 га 10 житлових будинків на 1380 квартир.

Буд Девелопмент
Здано квартир за період 658
Дата заснування 2013
Об'єктів в Києві 8
Об'єктів поза Києвом 0

У 2016 році компанія ввела в експлуатацію об'єкти в двох житлових комплексах — «Наш будинок» і «Зарічний». Замовником будівництва ЖК «Наш будинок» виступає ТОВ «ТБ «Верстатобудівний концерн», яке є одним із співзасновників компанії «Асоціація «Буд Девелопмент». Другий співзасновник — ТОВ «Декоплюс», керівник якого Юрій Нагорний раніше очолював Кременчуцьку РДА та був заступником директора ТОВ «Торгово-розважальний центр». Один із співзасновників ТОВ «Торгово-розважальний центр» (кіпрська компанія Vrabino Holdings Limited) також виступає співзасновником ТОВ «Житлоінвест», де раніше працював заступником директора нинішній голова правління ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

Сан Девелопмент
Здано квартир за період 125
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві 2
Об'єктів поза Києвом 0

Компанія в 2016 році ввела в експлуатацію дві секції в ЖК «Панорама» і завершила будівництво ЖК «Енергія плюс». Sun Development спеціалізується на зведенні відносно невеликих житлових об'єктів. Так, першим реалізованим проектом компанії був ЖК «Віконт» — клубний 9-поверховий будинок на 52 квартири.

ЖК «Панорама» — це 6-секційний комплекс заввишки від 4 до 8 поверхів (5 секцій введені в експлуатацію), а ЖК «Енергія плюс» — компактна 9-поверхівка.

Наразі засновником ТОВ «Сан Девелопмент» є Петро Сусленський. Раніше засновником був Євген Караман. Підрядник будівництва ЖК «Енергія плюс» і ЖК «Панорама», «Будівельна компанія «Будстар Плюс», також зводила ЖК «Ясногорський» і ЖК «Козацький гай». Засновником компаній-замовників цих ЖК є Євген Караман.

Замовники будівництва ТОВ «ФСВ» (код ЄДРПОУ 32621677) та ОК «Б.І.П.» (код ЄДРПОУ 35894034) віднесли багатоквартирні житлові об'єкти до III категорії складності.

Ліга ЮгСтрой
Здано квартир за період 36
Дата заснування 2009
Об'єктів в Києві 0
Об'єктів поза Києвом 2

Будівельна компанія «Ліга ЮгСтрой» почала свою діяльність в 2009 році з будівництва приватних житлових будинків в Одеській області. Потім сфера діяльності компанії розширилася до зведення багатоквартирних будинків і офісних будівель. У 2015 році компанія вийшла на ринок житлової нерухомості Києва. Засновником компанії «Ліга ЮгСтрой» є одеський бізнесмен Юрій Биковський. У 2016 році компанія ввела в Києві в експлуатацію ЖК «Троїцький» — 5-поверховий будинок економ-класу на 36 квартир.

Замовником будівництва є фізична особа. Підрядник будівництва ТОВ «Ліга-Югстрой» (код ЄДРПОУ 38459084) не опублікував фотокопію офіційного документу Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єкта в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирний житловий об'єкт до III категорії складності.

Апріорі
Здано квартир за період 8
Дата заснування 2013
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Будівельна компанія «Апріорі» з м. Дніпра звела на Подолі комплекс малоповерхових зблокованих житлових будинків (таунхаусів) «Щасливий маєток». В комплекс входять 4 будинки на 8 квартир.

Засновниками будівельної компанії «Апріорі» є Андрій Анфьоров та Ігор Кривченко. Ігор Кривченко також є керівником ТОВ «Перемога Плюс», де серед співзасновників є Наталія Факлієр. Вона ж — співзасновник компанії «Сокіл-Інвест» разом з ТОВ «Агентство «Соннет», яке належить депутату міськради Дніпра Ігорю Лаппо і помічникові екс-нардепа Олега Царьова Леоніду Лук’янову. Інший співзасновник ТОВ «Перемога Плюс» — екс-депутат Дніпропетровської міськради Аліна Петровська, яка є племінницею авторитетному бізнесмену Олександру Налекрешвілі.

Засновником замовника будівництва таунхаусів («Патріарша добродійна фундація») є управління Дніпропетровської єпархії УПЦ КП. Земельну ділянку було передано міськрадою Києва в оренду УПЦ КП ще 2008 року.

Замовник будівництва «Патріарший благодійний Фонд (місіонерське товариство) Патріарха Володимира УПЦ - КП» (код ЄДРПОУ 20058533) та підрядник будівництва ТОВ «Будівельна група» Апріорі» (код ЄДРПОУ 38927313) не опублікували фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єкта в експлуатацію.

Контакт-Інвест
Здано квартир за період 143
Дата заснування 2005
Об'єктів в Києві 2
Об'єктів поза Києвом 0

Компанія «Контакт-Інвест» заснована в 2005 році і працювала на ринку до 2013 року: зокрема, звела в Києві на проспекті Перемоги ЖК «Вікторія». На сьогоднішній день ця юридична особа припинена, забудовником виступає ТОВ «І.В.Трейд», а «Контакт-Інвест» — це торгова марка. Директором і засновником компанії залишається Євген Чернецький.

У 2016 році компанія ввела в експлуатацію першу 25-поверхову секцію у складі ЖК на вул. Солом'янській, 20-а. Будівництво об'єкту було розпочато в 2014 році, а другу секцію планують завершити в 4 кварталі 2017 року. Попередній девелопер проекту «Респектбудсервіс» спочатку планував замість двох секцій звести один будинок на 22 поверхи.

В-Моноліт
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 2012
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

У 2016 році компанія «В-Моноліт» завершила будівництво на Печерську 8-поверхового житлового будинку бізнес-класу. Об'єкт значився в базі даних Держархбудінспекції в розділі об'єктів третьої категорії складності (висотне будівництво відноситься до 4-ї і 5-ї категорій). Замовником будівництва є фізична особа, а підрядником — компанія «Азмоноліт-Груп-Л», яка в 2015 році змінила назву на «В-Моноліт».

Засновником компанії є мешканець Вишгорода Геннадій Чернявський, який виступає також засновником в ряді компаній, що мають спільні адреси та контактні телефони з комерційними структурами, пов'язаними з бізнесменом Ігорем Вороновим. Зокрема, з юридичною фірмою «Кредо Класик Консалтинг», в якій заступником директора працював колишній засновник компанії «В-Моноліт» Сергій Рогульський.

Замовником будівництва є фізична особа. Підрядник будівництва ТОВ «Азмоноліт-Груп-Л» (38232708), перейменоване в «В-Моноліт», не опублікував фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єкта в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирний житловий об'єкт до III категорії складності.

34
1
34 міс.
232
УБК
Здано квартир за період 232
Дата заснування 1996
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом 2

«Українська будівельна компанія» (УБК) належить бізнесменові Олегу Морозу. На сьогодні це вертикально-інтегрована структура, яка об'єднує проектний інститут, будівельні підрозділи та інвестиційні компанії. Візитною карткою забудовника є столичний житловий комплекс «Олександрівський» на проспекті Лобановського.

У минулому році компанія спільно з ТОВ «Київський домобудівний комбінат №1» (також належить Олегу Морозу) ввела в експлуатацію п'ятий житловий будинок в ЖК «Грюнвальд», що на столичному мікрорайоні Новобіличі. У 2017 році планується завершення останнього житлового будинку в складі ЖК «Грюнвальд».

В даний час «Українська будівельна компанія» виступає генпідрядником і девелопером масштабного проекту ЖК «iHome» в селі Крюківщина (Києво-Святошинський район). До 2020 року на ділянці площею 12 га планується звести 11-ть 3-секційних 11-поверхових будинків на 2370 квартир.

Будівельник-П
Здано квартир за період 263
Дата заснування 1995
Об'єктів в Києві 0
Об'єктів поза Києвом 3

«Будівельник-П» — будівельно-інвестиційна компанія, більшість житлових об'єктів якої знаходяться в м. Дніпрі і Дніпропетровській області. На сьогодні ПП«Будівельник-П» (засновник компанії — Тетяна Попова, керівник — її чоловік Віктор Попов) входить в девелоперську структуру Family Group.

У 2016 році компанія ввела в Києві в експлуатацію 24-поверховий житловий комплекс бізнес-класу «Sherwood» (мікрорайон Чоколівка) на 263 квартири. В даний час забудовник реалізує ще 3 проекти житлових комплексів, які розташовані в м. Дніпрі.

ЕнергоПроект-БРС
Здано квартир за період 262
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

У 2016 році ТОВ «Енергопроект-БРС» ввело в експлуатацію ЖК «Столичні каштани», розташований на столичному мікрорайоні Микільська Борщагівка. Житловий комплекс складається з двох 24-поверхових будинків. Замовником будівництва виступив Апарат Ради національної безпеки і оборони України, а управителем Фонду фінансування будівництва — фінансова компанія «ПрімІнвест». Основним власником ФК «ПрімІнвест», яка продає квартири в ЖК «Столичні каштани», є власник МЖК «Оболонь» Василь Антонов.

Засновник компанії «Енергопроект-БРС» — азербайджанська фірма «Farfu», що належить Фуаду Магеррамову. Він же є засновником ТОВ «Експлуатаційна служба «Світ каштанів» — обслуговуючої компанії ЖК «Столичні каштани».

Буд-бізнес
Здано квартир за період 198
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Компанія «Буд-бізнес» у 2016 році ввела в експлуатацію 23-поверховий будинок економ-класу «Соло Парк», що нараховує 198 квартир. Дозвіл на початок будівельних робіт було отримано в лютому 2012 року, а закінчення будівництва планувалося в серпні 2013 року. Однак сертифікат Держархбудінспекції був отриманий лише в лютому 2016 року.

ТОВ «ПБК Буд-бізнес» є замовником будівництва, а генпідрядником виступило ТОВ «Сігма Груп» (на початковому етапі — «Стройреконструкція»). Засновник «ПБК Буд-бізнес» — кіпрський офшор, бенефіціаром якого є брат власника роздрібної мережі «Фуршет» Ігоря Баленка Олександр.

Будінвест
Здано квартир за період 32
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

У 2016 році компанія ввела в експлуатацію житловий комплекс бізнес-класу «Андерсен» (18-поверховий будинок на 32 квартири на Лук'янівці). У березні 2008 року міськрада виділила ділянку під реалізацію будівництва 4-поверхового житлового будинку. Підготовчі роботи розпочалися в 2010 році і супроводжувалися численними приписами з боку контролюючих органів. Дійшло до того, що інспекція Держархбудконтролю в м.Києві анулювала дозвіл на будівництво. Але в підсумку забудовник вирішив всі питання з контролюючими органами.

Власником замовника будівництва ЖК «Андерсен» компанії «Будінвест» через КУА «Інвест-Актив» є колишній член правління російського ВАТ «Газпром» Богдан Будзуляк. Другим співзасновником КУА «Інвест-Актив» є син екс-прем'єра РФ Віктора Черномирдіна Андрій.

Власником підрядника будівництва ЖК «Андерсен» фірми «Мікол» значиться кіпрський офшор, яким раніше володів колишній керівник підконтрольного структурам групи «Приват» ЗАТ «Аеробуд» Анатолій Гольда.

Інекон-Сервіс
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 1996
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом 0

Забудовником довгобуду в Бортничах на вулиці Харченка (колишня Леніна) виступає ТОВ «Інекон-Сервіс», що більш ніж 10 років тому виграло тендер Київської міськдержадміністрації на будівництво соціального житла. Роботи на об'єкті почалися ще в 2005 році, а первинний термін введення в експлуатацію було заплановано на 2008 рік.

У 2016 році було введено в експлуатацію II чергу 3-секційного житлового комплексу. Керівник компанії «Інекон-Сервіс» Сергій Голєнков також є засновником генпідрядника будівництва житлового об'єкта — ТОВ «Колос-ХХІ». Він же фігурує як співзасновник цілої низки інших компаній, зокрема, Русавського і Осовського щебеневих заводів.

Управителем Фонду фінансування будівництва виступає комунальне комерційне унітарне підприємство «Фінансова компанія» Житло-Інвест», що підпорядковується Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА. Серед інших п'яти компаній, підконтрольних даному Департаменту, також комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ». ФК «Житло-Інвест» виступає управителем фондів фінансування будівництва, створених для будівництва об'єктів КП «Житлоінвестбуд-УКБ» (офіси двох підприємств знаходяться за однією адресою). «Житло-Інвест» також бере участь в інших будівельних проектах — всього компанією було створено понад 80 фондів фінансування будівництва.

Багатоквартирний житловий об'єкт віднесено до III категорії складності.

ЖБК «Жуляни»
Здано квартир за період 96
Дата заснування 2014
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом 0

Замовником будівництва житлового комплексу «Жуляни» виступає створений в 2014 році обслуговуючий кооператив «ЖБК «Жуляни», який отримав право на забудову земельних ділянок за договором суперфіцію (строкове платне користування). Керівником ОК «ЖБК «Жуляни» є Шахлар Джабраїлов. При цьому договори пайової участі інвестори другої черги будівництва підписують з обслуговуючим кооперативом «ЖБК «Жуляни-1», директором і співзасновником якого виступає Володимир Патрушев.

Підрядником будівництва ЖК «Жуляни» є компанія «Снага-М». Її керівник Володимир Іщенко — рідний брат засновника компанії «Основа комфорт» Олександра Іщенка. Фактично, «Основа комфорт» — це експлуатаційна компанія, що надає послуги приватного ЖЕКу. У число її клієнтів входить цілий ряд об'єднань співвласників житлових об'єктів, зведених компанією «Житлоінвестбуд-УКБ».

Замовник будівництва ОК «ЖБК «Жуляни» (код ЄДРПОУ 39235047) та підрядник будівництва приватне будівельне підприємство «Снага-М» (код ЄДРПОУ 23540874) не опублікували фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єктів в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирний житловий об'єкт до III категорії складності.

ГБК Парадіз
Здано квартир за період 96
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом

Група будівельних компаній Парадиз здійснює будівництво житла вже більше 9 років, в м.Миколаїв і в с.Петропавлівська Борщагівка (Київська область).Також компанія займається будівництвом і продажем комерційної нерухомості та інфраструктурних об'єктів в своїх новобудовах.

42
1
н/д
50
НБІ
Здано квартир за період 50
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Українська будівельна компанія «Новобудови Благоустрій Інвестиціі» працює на ринку нерухомості України з 2004 року, займаючись будівництвом житлових і комерційних будівель.З 2012 року компанія зосередила свою діяльність в Ірпені і з тих порт звела 4 житлових багатоквартирних удома, які були здані в строк. В даний момент «Новобудови Благоустрій Інвестиціі» завершує будівництво житлового комплексу «Затишний», який складається з 5 багатоквартирних будинків.

Компас Груп
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

У 2016 році компанія «Компас Груп» ввела в експлуатацію секції №7-9 ІІІ черги будівництва відомчого житла для замовника, яким виступає Департамент господарського забезпечення СБУ. ТОВ «Компас Груп» стало генеральним підрядником за результатами тендеру на завершення третьої та четвертої черг будівництва житлових об'єктів, які не мають комерційної назви (будівельна адреса вул. Максимовича (Трутенка), 3).

«Компас Груп» є вже третім за рахунком генеральним підрядником. Кілька секцій в 2011-2012 роках звела компанія «УМК», яка в лютому 2017 року на суміжній ділянці на замовлення Міністерства оборони здала в експлуатацію другий житловий будинок (ЖК «4 сезони»). У 2012 році замість «УМК» на тендері було обрано БК «Азур груп» (в листопаді 2013 року було введено другу черга будівництва — житлові секції №13-15).

У 2015 році Департамент господарського забезпечення уклав угоду з ТОВ «Компас Груп», яке в жовтні того ж року ввело в експлуатацію секції №10-12 (ІV черга будівництва). Цікаво, що закінчувати відомчий об'єкт буде вже ПП «Будмонтаж-2001», яке до кінця 2018 року має завершити V чергу будівництва.

Ренесанс
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

У 2016 році забудовник отримав декларацію про готовність до експлуатації житлового об'єкта на вул. Тимірязєвській, 28/2 в складі елітного житлового комплексу Renaissance Residence. Засновником генерального підрядника будівництва ДП «Ітертех» виступає ТОВ «Ренесанс АС». Компанія належить Михайлові Овдієнку, який значиться власником ЖК Renaissance Residence. Земельні ділянки під житловим комплексом належать ТОВ «Ренесанс», де співзасновниками до 2011 року через ТОВ «Ренесанс Інвест» були Людмила і Олена Зайчук (дружина і дочка колишнього глави Пенсійного фонду України Бориса Зайчука).

В склад групи компаній «Ренесанс» також входить ТОВ «Резиденція ботанічний сад» (замовник будівництва ЖК Renaissance Residence), ЗНВКІФ «Ренесанс Інвестментс», КУА «Ренесанс Інвест Менеджмент». Слід зазначити, що земельні ділянки, на яких розташовані об'єкти ЖК Renaissance Residence, за рішенням суду були об'єднані з сусідніми ділянками, де ведеться будівництво елітного житлового комплексу Busov Hill.

Замовник будівництва ТОВ «Резиденція ботанічний сад» (код ЄДРПОУ 35235360) та підрядник будівництва ДП «Ітертех» (код ЄДРПОУ 31991340) не опублікували фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єкта в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирний житловий об'єкт до III категорії складності.

45
1
н/д
н/д
ЖОК
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 2002
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Зареєстрована в 2002 році компанія «ЖОК» — підрядник введеного в експлуатацію в грудні 2016 року 6-поверхового житлового будинку на ділянці №7 на вулиці Успішній. Засновником «ЖОК» значиться ТОВ «Туристична компанія «Фаворит Тревел», яке також є засновником ТОВ «ЖОК». Саме ТОВ «ЖОК» фігурувало в скандалі з передачею в довгострокову оренду 17 земельних ділянок в парку загальнонаціонального значення «Феофанія». Журналісти з'ясували, що компанію контролюють Людмила і Микола Супруни. Людмила Супрун — колишній народний депутат, Микола Супрун — екс-радник президента Віктора Януковича.

Замовником будівництва є фізична особа. Підрядник будівництва ТОВ «ЖОК» (код ЄДРПОУ 32209851) не опублікували фотокопію офіційного документа Державної архітектурно-будівельної інспекції про введення об'єкта в експлуатацію. Крім того, замовник будівництва відніс багатоквартирний житловий об'єкт до III категорії складності.

Stoletof Residence
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
Альянс Новобуд
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
БЗБК
Здано квартир за період 225
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Броварський Заводобудівний Комбінат є потужним підрозділом групи компаній, які займаються виробництвом будівельних матеріалів, будівництвом житлової і комерційної нерухомості, операціям з нерухомістю на ринку України і Київської області.На сьогодні Броварським ЗБК як самостійним підприємством було побудовано більше 30 000 м2 житла эконом-, бізнес- і люкс- класу, а також близько 2000 м2 торгово-офісних приміщень.

49
7
25 міс.
1921
Аркада
Здано квартир за період 1921
Дата заснування 1993
Об'єктів в Києві 3
Об'єктів поза Києвом 1

Найбільш масштабний проект в сфері житлової нерухомості банку «Аркада», що виконує функції девелопера і кредитора, — житловий масив «Патріотика». Проект передбачає будівництво цілого мікрорайону на столичних Осокорках, що складається з 33 будинків економ-класу висотою від 20 до 26 поверхів. Перші два будинки — «Поділля» і «Диканька» (у кожного з будинків ЖМ «Патріотика» є власна назва) — були здані в 2015 році. Сім житлових об'єктів були введені в експлуатацію в 2016 році, а ще близько 20 висоток планується звести протягом 2017-2018 років.

Замовником будівництва ЖМ «Патріотика» виступає ТОВ «Будеволюція». У генпідрядника ЖМ «Патріотика» (ТОВ «Аркада-Будівництво») відразу 11 компаній-засновників, частина з яких мають прямий зв'язок з основним власником банку «Аркада» Костянтином Паливодою.

Нові Метри
Здано квартир за період 966
Дата заснування 2006
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Забудовник «Нові Метри» зводить бидинки і пропонує продаж квартир в Ірпені з 2009 року.«Нові метри» — будівельна компанія повного циклу, від виділення земельної ділянки, підготовки архітектурної і кошторисної документації для будівництва будинку, до укладення договорів, здачі в експлуатацію.

Синергія
Здано квартир за період 944
Дата заснування 2011
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Будівельна група «Синергія» побудувала однойменні об'єкти в Ірпені, що стали своєрідним центром цього міста. У кожному совем проекті компанія керується бажанням бачити Ірпінь не передмістям, а сучасним і затишним містом-сателітом Києва.

НоваБудова
Здано квартир за період 173
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Інвестиційно-будівельне підприємство «Новобудова» зводить житлові об'єкти з 2005 року.

R-Building
Здано квартир за період 360
Дата заснування 2006
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Компанія R - Building - це прямий забудовник, без посередників, який надає найвигідніші умови, знижки і акції своїм клієнтам, для яких новобудови Київської області - не пустий звук.

Perfect Group
Здано квартир за період 313
Дата заснування 1992
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

«Perfect Group» - це бренд українського ринку нерухомості, що об'єднав під одним ім'ям 30 компаній будівельної галузі.

Альтіс-Девелопмент
Здано квартир за період 264
Дата заснування 2011
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

«Альтіс-Девелопмент» - українська компанія, що управляє, у сфері будівництва і нерухомості.

Domira Development
Здано квартир за період 187
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Мета будівельної компанії Domira Development - працювати на випередження, використовуючи інновації і кращі сучасні технології.

К.А.Н. Девелопмент
Здано квартир за період 188
Дата заснування 2001
Об'єктів в Києві 3
Об'єктів поза Києвом 0

Один з лідерів ринку був заснований у 2001 році і належить бізнесменові Ігорю Ніконову. Спільно з організаціями-партнерами компанія розвиває одночасно більше 15 проектів, що знаходяться на різних стадіях реалізації. Найбільш великим житловим проектом групи компаній «К.А.Н. Девелопмент» є столичний ЖК «Комфорт Таун».

У 2016 році компанія ввела в експлуатацію 24-поверховий ЖК «Tetris Hall» на 188 квартир.

ЖК Family
Здано квартир за період 478
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Будівництво ЖК «Family» ведеться на території селища Гатне.

Доброград Інвест
Здано квартир за період 402
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Група компаній «Доброград» — це молода девелоперська компанія, що швидко розвививається, яка почала свою діяльність в 2011 році в передмісті Києва. Крім розвитку і управлінням проектами, забудовник власними силами здійснює повний цикл будівельних робіт, починаючи з етапу проектування і до введення будинку в експлуатацію.

Атлант
Здано квартир за період 170
Дата заснування 1988
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Будівельна компанія Атлант створена в 1988 році з часом переросла у великий проектно-виробничий холдинг, який сміливо береться за виконання цивільного будівництва, ремонт і реконструкцію промислових та інших об'єктів, робить проектні та вишукувальні роботи.

Бінат
Здано квартир за період 129
Дата заснування 1995
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

ТОВ «Бінат ЛТД» компанія, заснована в 1995 році. Компанія є замовником проекту будівництва клубного будинку «FORT HOUSE» і працює сьогодні над проектом адміністративної будівлі за адресою р. Вишгород, пр-т Т. Шевченка, 6-Б

Альфа-Капітал-Інвест
Здано квартир за період 128
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Альфа-Капітал-Інвест вже успішно здав в експлуатацію 5 секцій — отримані декларації на готовність об'єктів. Великий досвід участі в девелоперських проектах.

ЖК Підкова
Здано квартир за період 128
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Комплекс розташований в Києво-Святошинському районі у с. Крюківщина, та межує з м. Вишневе.

Prof Group
Здано квартир за період 112
Дата заснування 1997
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Компанія «Prof-Group» тільки житлові будівлі далеко від центру міста, найчастіше в передмісті.

ADH (Акварели)
Здано квартир за період 105
Дата заснування 2007
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Akvareli Development Holding (ADH) - це повністю завершений проект.У кварталі функціонує ряд об'єктів для спільного використання жителями міста - дитячий садок, розвиваючі секції, фітнес-центр, три продуктових супермаркету, відділення банків, салони краси, магазини, кафе і ресторани.

Меліоратор
Здано квартир за період 80
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом 3

Підприємство має власну базу будівельної техніки, виробництва по виготовленню будівельних матеріалів, розчинної-бетонний вузол, що значно здешевлює вартість будівництва. Загальна площа виробничої бази ЗАТ «Меліоратор» становить 6,2 га.За останній час, підприємство побудувало четверту частину багатоповерхових житлових будинків у м Буча: по вул. Чкалова 4, Чкалова 4 А, Чкалова 4б, Вокзальна 124 А, Вокзальна 124 Б, Вокзальна 124 Г. Підприємство будує і об'єкти соціально-побутового призначення: стадіон на три тисячі місць, центральну площу міста Буча, спортивні майданчики в мікрорайонах міста, підземний перехід на трасі Київ-Ковель.

Вишгородміськреконструкція-1
Здано квартир за період 90
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом

Замовник проекту — ТОВ «Вішгородміськреконструкція-1», дозвіл на будівництво від 11.03.2016 р № ІУ 115160711558 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, категорія складності V На даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк, координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

Джерело: https://dom.ria.com/uk/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA/%D0%9E%D0%9E%D0%9E-%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-1-5240037/ ©DOM.RIA.com

Замовник проекту — ТОВ «Вішгородміськреконструкція-1», дозвіл на будівництво від 11.03.2016 р № ІУ 115160711558 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, категорія складності V На даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк, координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

Джерело: https://dom.ria.com/uk/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA/%D0%9E%D0%9E%D0%9E-%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-1-5240037/ ©DOM.RIA.com

ТОВ «Вішгородміськреконструкція-1», дозвіл на будівництво від 11.03.2016 р № ІУ 115160711558 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, категорія складності V На даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк, координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

Джерело: https://dom.ria.com/uk/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA/%D0%9E%D0%9E%D0%9E-%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-1-5240037/ ©DOM.RIA.com

Замовник проекту — ТОВ «Вішгородміськреконструкція-1», дозвіл на будівництво від 11.03.2016 р № ІУ 115160711558 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, категорія складності V На даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

68
н/д
18 міс.
н/д
Обрій
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 2014
Об'єктів в Києві 2
Об'єктів поза Києвом

ОБРІЙ – це група різногалузевих компаній, об’єднаних довгостроковими партнерськими відносинами і мають досвід роботи на ринку житлової нерухомості більше 19 років. У портфелі проектів понад 1,1 млн. м2.

ОБРИЙ здійснює комплексне управління всіма стадіями розвитку будівельних об’єктів від ідеї до реалізації, та забезпечує: якісний результат в заявлені терміни, ефективне управління всіма процесами, розвиток та швидке впровадження інноваційних рішень. Це дозволяє робити кожен об’єкт краще і відповідати зростаючим потребам інвесторів.

New Sigma Development
Здано квартир за період 136
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві 1
Об'єктів поза Києвом 1

Основним напрямком діяльності компанії New Sigma Development є створення і розвиток сучасних проектів житлової нерухомості, а також об'єктів соціальної інфраструктури в Києві і області, включаючи школи і дитячі сади.

ЖБК Діамант
Здано квартир за період 80
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом 1

Компанія на ринку 4 роки, об'єктів, що будуються 1.

71
н/д
н/д
н/д
ДеснаПро
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом 1

ТОВ «ДеснаПро» — будівельна компанія повного циклу, що здійснює роботи від проектування, будівництва до обробних робіт.

Керівник: Михальчук Максим Валерійович

72
н/д
н/д
н/д
Мартинов
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
73
н/д
н/д
н/д
Novbud
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
Global Development
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 2015
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом 1

Global Development — это группа компаний, вобравшая в себя 50-летний опыт и традиции строительства, созданная на базе Киевского специализированного ремонтно-строительного управления, успешно работающего с 1966 года.

В 1996 году произошло преобразование управления в ОАО «КСРБТ» и приватизация предприятия, а в 2014 году была зарегистрирована ТМ «Global Development Ukraine».

75
н/д
н/д
н/д
KM Group
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом 3

KM Group займаються будівництвом багатоквартирних будинків в м. Вишневе Київської області і створюють таунхауси бізнес класу в Софіївській Борщагівці.

Керівник: Ляшко Сергій Валерійович

Засновники/Бенефіціари: Кременец Тетяна Сергіївна, Ляшко Сергій Валерійович, Кременец Ярослав Сергійович.

Сфера Житлобуд
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

Забудовник ТОВ «Сфера житлобуд» входить до міжнародної групи компаній Nyu Sfera. На сьогодні це група компаній з диверсифікованим бізнесом, що веде свою діяльність в Україні, Туреччині, Ірані, Китаї і Росії. ТОВ «Сфера Житлобуд» реалізує проект багатоквартирного Житлового Комплексу «Софіївська сфера» в Київській області с. Софіївська Борщаговка.

Будінвестконтакт
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

«Будінвестконтакт» вже 11 років займається зведенням нерухомості, будучи першим забудовником в Софіївській Борщаговке.

МІД-Сервіс
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом

ТОВ «МІД-Сервіс» є генеральним підрядником ЖК «Львівский маєток». Компанія відносно нова, але швидко і що динамічно розвивається, з високими моральними принципами і великим досвідом будівництва багатьох завершених, а також проектних об'єктів.

Укрспецсервісбуд-2008
Здано квартир за період н/д
Дата заснування н/д
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом
80
н/д
н/д
н/д
БМЛ Груп
Здано квартир за період н/д
Дата заснування 2010
Об'єктів в Києві
Об'єктів поза Києвом 1

Будівельна компанія «БМЛ Груп» існує з 2010 року.

Серед основних напрямів діяльності компанії:

  1. Генеральний підряд.
  2. Проектування, будівництво, реконструкція, капітальний ремонт житлових, офісно-представницьких, соціально-культурних комплексів і об'єктів побутового призначення.
  3. Будівельно-монтажні роботи.
  4. Проектування і монтаж інженерних систем та мереж.
  5. Обробні роботи.