Відповідно до умов пакту, компанії-підписанти беруть на себе добровільні зобов’язання сприяти створенню до 2020 року мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, а також забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді. З цією метою спільно з Міністерством освіти і науки і Міністерством молоді та спорту України буде розроблено Національний план дій для співробітництва бізнесу та освітнього сектору. Компанії-учасники пакту пропонуватимуть високоякісне стажування і робочі місця початкового рівня для молоді, а також прогнозуватимуть потреби у нових знаннях і навичках.
Нова програма стажування для студентів українських навчальних закладів, яку «Кредобанк» розпочинає одразу ж після підписання пакту, створює для талановитих студентів, які вивчають потрібні для банку спеціальності, можливість отримати 13-місячне оплачуване стажування в «Кредобанку». Під час стажування кожен учасник ознайомиться з роботою банку та буде виконувати конкретні завдання в рамках своєї посади. За кожним стажистом буде закріплено наставника з числа досвідчених працівників банку. За результатами стажування найкращі учасники зможуть отримати постійну роботу в банку. Для участі у відборі в програму студентам потрібно написати мотиваційний лист та пройти співбесіду.
«Кредобанк» приєднується до Українського пакту заради молоді-2020 не лише тому, що розуміє важливість створення умов для реалізації талантів молодих людей в Україні. Одразу ж після підписання пакту ми стартуємо якісно нову програму стажування для студентів, яка дасть шанс найкращим студентам отримати і новий досвід, і шанс на гідну першу роботу. Щороку ми прийматимемо на стажування до 25 студентів, які зможуть випробувати себе в реальній ролі у банківській сфері незалежно від потреб банку в конкретних вакансіях, – говорить в.о. голови правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі. – Окрім того, «Кредобанк» як банк із європейським капіталом радий приєднатися до загальноєвропейської соціальної ініціативи, яка об’єднує найкращі організації заради майбутнього».
Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. 17 листопада 2015 року у Брюсселі бізнес-лідери підписали Європейський Пакт заради молоді – документ, що має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді, виконуючи поставлені цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді, 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів, Національні плани дій у кожній країні ЄС. Ця ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та короля Бельгії.