►Читайте сторінку«Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Штробль заявив, що це пов'язано з тим, що австрійський банк бачить «чіткий, можливо, простіший шлях… через продаж».
За його словами, RBI вивчає обидва стратегічні варіанти для свого бізнесу у РФ з моменту її вторгнення в Україну минулого року, попередивши, що вихід може зайняти деякий час.
«В обох цих варіантах ми досягли значного прогресу», — стверджує головний виконавчий директор RBI.
У квартальному фінансовому звіті, опублікованому 3 листопада, RBI заявив, що вихід з росії є дуже складним.
«Місцеві та міжнародні закони і правила, що регулюють продаж бізнесу в росії, постійно змінюються», — зазначили в банку.
За перші дев'ять місяців цього року на рф припало 45% прибутку RBI, хоча в третьому кварталі банк повідомив про скорочення обсягу кредитів у росії на 30% порівняно з попереднім роком.
Через санкції Заходу прибутки RBI, які банк отримує в росії, залишаються в місцевій дочірній компанії.
Читайте також: НАЗК внесло Raiffeisen Bank до переліку спонсорів війни
Нагадаємо
Штробль на початку серпня заявляв, що RBI має намір виділити російський бізнес до кінця 2023 року, пізніше того ж місяця не назвав конкретних термінів.
Водночас Європейський центральний банк продовжує чинити тиск на банки з метою послаблення зав’язків з росією, але заявив, що знає, що отримати схвалення від місцевої влади нелегко.
Раніше «Мінфін» писав про те, що група Raiffeisen Bank International (RBI) планує разом із Сбербанком операцію з обміну активів в росії та Австрії.
Запрошуємо на найбільшу конференцію з інвестицій від Мінфіну — Жити на відсотки.
Це унікальний шанс дізнатися про таємниці інвестицій від експертів: найактуальніші стратегії, практичні поради та можливість поповнити свій інвестиційний арсенал. Простими словами про важливе!
Приєднуйся до нас за цим посиланням !