На користь оптимізму інвесторів зіграли повідомлення про те, що із завтрашнього дня Китай знижує тарифи на імпорт товарів з США на 75 млрд доларів. Європейські ф'ючерси торгуються на позитивній території після вчорашнього зниження, почасти отримуючи підтримку з боку свіжих даних з Німеччини, де індекс оптових цін зріс у січні на 0,3% проти 0,0% і 0,2% по прогнозах. ВВП збігся з прогнозами на рівні 0,4%. Американські ф'ючерси також розташувалися на позитивній території.

На валютному ринку спостерігається малоактивна динаміка. Долар стабілізувався на високих позиціях після вчорашніх сильних даних по американській інфляції, які перевищили прогнози. Євро відновив довгострокові мінімуми в районі 1.0825 і тепер загрожує позначці 1.08. Сьогоднішні дані з Німеччини не зробили помітного впливу на пару, яка залишається у владі ведмедів за євро, який падає дев'яту з десяти останніх сесій. Далі гравці переключаться на ВВП єврозони, тоді як в центрі уваги сьогодні будуть американські роздрібні продажі. Сильні показники здатні посилити тиск на єдину валюту і відправити пару під позначку 1.08.

Нафта стабілізувалася в районі 56,50 доларів після невеликого підйому в четвер. Учасники ринку трохи підбадьорилися, але в цілому залишаються обережними і не поспішають активно проштовхувати барель у північному напрямку в умовах невизначеності щодо перспектив попиту на енергоносії через призму коронавіруса. Додаткову напруженість привносить відсутність рішення ОПЕК щодо додаткового скорочення видобутку. Також зростання Brent стримує фактор сильного долара.

Що стосується економічних подій, далі єврозона опублікує дані по ВВП, торговому балансу і зайнятості в єврозоні. У Штатах заявлені дані по роздрібних продажах, споживчій довірі, промвиробництву, комерційних товарних запасах, а також цінах на імпорт і експорт.

За матеріалами Global FX