0 подписчиков1 подписок

Заблокировать

Записи

31 октября 2021, 17:33

Таскомбанк

# Не банк, а шахрайська структура
Есть ответ банка

Для початку хочу сказати, що із жодним банком у мене немає проблем, при користуванні кредиткою. І тільки Таскомбанк вражає своєю хитрож#пістю, яка попахує шахрайством. Банк нараховує відсотки за користування кредитними коштами, хоча картка знаходиться в пільговому періоді (і всі витрати входять у пільговий період). Жовтень місяць ще не закінчився, а банк вже 30 числа нарахував і списав відсотки по кредитці (великий привіт заявленому пільговому періоду в 62 дні), незважаючи на те, що залишок суми витрат за попередній місяць вересень був повністю внесений 29 числа до 18:00 (тобто в робочий день і в робочий час). Внесені кошти одразу з’явилися на рахунку, про що я отримав push-повідомлення з додатку для смартфонів TAS2U (додаток даного банку), і зайшовши в додаток переконався про зарахування коштів — вся необхідна сума коштів, щоб залишатися у пільговому періоді була внесена. Незважаючи на все це наступного дня банк нараховує і списує вище згадані відсотки. В контактному центрі Таскомбанку оператор склала звернення щодо даної ситуації, сказала, що сталася технічна помилка, що відсотки нарахувалися помилково, що картка не могла вийти з пільгового періоду, так як вся необхідна сума була внесена у повному обсязі і вчасно. За декілька годин дзвінок з банку. Працівник банку повідомляє, що операція з останнього поповнення картки не провелася банком, а проведуть вони її тільки за декілька днів… ну звісно, так же вигідніше, так же можна нарахувати відсотки. При всьому цьому гроші знаходяться вже на рахунку і як я вже сказав, надійшли одразу. Якщо це не шахрайство, то що тоді? Якщо банк не поверне кошти, які списав, буду подавати скаргу до НБУ.

11 апреля 2021, 14:55

Таскомбанк

# Непорядність!
Есть ответ банка

31.03.21 о 21:02 був нарахований кешбек за покупки, а вже 01.04.21 вони його просто списали, як типу невикористаний! Не пройшло і доби від нарахування, як вони його вкрали! Звичайно вони розкажуть, що такі правила. Так правила, в яких одразу проглядається, на що орієнтований банк по відношенню до своїх клієнтів. Крім того банк передає особисті дані третім особам. Після звернення в банк підняти ліміт по кредитці, телефонують з якихось кредитних організацій, пропонують кредити. Короче банк такий собі… із «запашком»

21 мая 2014, 17:21

Платинум Банк

# Все ок!
Есть ответ банка

Не помітив ніяких проблем у роботі банку, що могли б проявитися через неповернення грошей з депозиту чи карткового рахунку. Нічого такого немає. В межах 25000 грн. можна зняти через касу без проблем. Якщо сума більша, то треба попередити за декілька днів (так як і прописано в договорі). Постійно кладу і знімаю гроші, ще ніколи не стикнувся з проблемою повернення грошей. В нинішніх обставинах банк працює чудово.

29 марта 2014, 15:16

Банк Финансы и Кредит

# Відкрив депозит

Сьогодні зважився на відкриття гривневого депозиту «Блискуча сімка». Чи було це рішення правильним покаже час. Українські гроші в українському банку в даний час актуально як ніколи. Підтримаємо відчизняні банки! У відділенні спокійно. Поки читав умови договору, заходили клієнти банку з приводу різних питань (поповнення депозиту, зняття грошей з картки в касі банку, технічних питань та ін.), ніякої паніки, все спокійно, як і має бути.

Путин обиделся на Коломойского за то, что тот его назвал шизофреником и ввел временную администрацию в российскую «дочку» ПриватБанка! А Крым же теперь чей? Правильно, Путлера (в смысле российский)! Значит деньги вам мог отдать российский Приват, но в нём ВА! По этому пока Путлер будет дуться (газа у него много) на Коломойского, денег никто не получит. Временная администрация, товарищи крымчане.

17 марта 2014, 11:22

# Сепаратистам депозит не отдадим!

ПриватБанк, обращаюсь к вам как постоянный ваш клиент с просьбой не финансировать сепаратизм и раскол Украины. Украинцы не намерены рисковать своими деньгами в угоду предателям страны! Если вы хотите сохранить своих украинских клиентов, то должны прекратить сотрудничество с раскольниками. В каждом договоре есть соответствующие пункты (чрезвычайное положение, беспорядки, форс-мажор и т.д.), которые разрешают вам в юридической плоскости отказаться от выполнения своих обязанностей перед сепаратистами.

13 марта 2014, 00:47

# Зняв гривню
Есть ответ банка

Сьогодні зняв 20000 грн., але довелося в 2 відділення зайти. І навіть продали 100 доларів. Могло б бути і краще, але за нинішньої ситуації добре, що й так.

12 марта 2014, 10:21

ВиЭйБи Банк (VAB Банк)

# Хами!
Есть ответ банка

В 65-му відділенні, що по проспекту Григоренка, 28, працюють хамы. Начальник відділення, Антоненко А.С., дуже неприємна особа. Коли закінчився депозит, вона мені сказала, що грошей я не отримаю, що зараз кожен за себе. І при цьому єхидно посміхалася. Гроші я все ж забрав — 20 днів ходив, як на роботу в цей клятий банк, щоб забрати гроші. Сьогодні зайшов забрати залишки своїх грошей з депозиту, прийшов за півгодини до закриття відділення, а двері зачинені, з того боку стоїть охоронець і нікого не пускає. Я йому показую на годинник, він відкриває двері і каже мені, що відділення вже не працює. При цьому звертається до мене на «ти». Не знаю, як я йому не зарядив за це хамство, бо нерви у мене здали після цього. Його намагання закрити двері були безуспішними. Але потрапивши у відділення банку виявилося, що каса порожня. Люди сидять під касою і нікуди йти не збираються. А касирша каже: «Не знаю чого вони сидять, грошей немає». Пішов у відділення №66 (Драгоманова, 16). Прийшов у 18:50. Відділення відчинене. І нарешті зняв залишки грошей в касі (трохи менше 5 тис.). В цей банк, а особливо в 65 відділення більше «ні ногою»! Як боровся з лімітами (може комусь знадобиться): Відкрив інтернет-банк і три картки (макисмум, комфорт, старт). Через інтернет-банк перекидував гроші з картки куди впав депозит на нові картки (ліміт по кожній картці 5000 грн., комісія 0.5%). Можна робити переказ у інший банк через інтернет-банк (ліміт 10000 грн. за добу, комісія 0.3%)

4 марта 2014, 23:38

# Нормальний банк!
Есть ответ банка

Можливо і є затримки з иплатами депозитів, але зараз це у всіх банках. Але я особисто із цією проблемою не стикнувся. Зняв гроші без проблем. Вже багато хто поніс гроші назад. Поки стояв у черзі в касу люди закинули тисяч 500 грн., тому був трохи здивований побачити тут відгуки про те, що депозити не віддають вчасно.

24 февраля 2014, 23:06

ВиЭйБи Банк (VAB Банк)

# Антоненко А.С. посвящается

Антоненко А.С. — начальница отделения №65 по адресу г. Киев, проспект П.Григоренка, 28. Очень неприятная особа. Это ещё надо уметь хамить и при этом улыбаться, так ехидно-ехидно. Говорит: «Я же вам сказала, что денег вы не получите. Сейчас каждый сам за себя.» И вот эта наглая особа после этого идет и рассказывает другим клиентам о том какой хороший банк и какие выгодные проценты и что все супер, проценты платятся вовремя, депозиты отдают вовремя. Завтра я вызову наряд милиции в отделение и буду писать заявление по факту мошенничества. Завтра ни один человек не положит свои кровные в этот «банк».

Главная/