Минфин - Курсы валют Украины

Установить
viking

viking

0 подписчиков14 подписок

Был на сайте 13 марта 2023 в 02:09

На Минфине с 29 ноября 2013

Заблокировать

Записи

58

29 июля 2022, 15:16

# Нацбанк проверит связи с РФ крупнейших украинских финансовых компаний — СМИ
0

Так це ж группа компаній Аміра (ШГ, Кредиткаса, БізПозикп) він же з КЗ, працював в Москві та з донецькими…

+ 15

Понятно, что средняя пенсия в 3019 гривен в полтора раза меньше прожиточного минимума. Це не так. Навіть цікаво стало, звідки берете дані про прожитковий мінімум? Ось тут, на цьому ж сайті дивимось дані: https://index.minfin.com.ua/ua/labour/wagemin/. Прожитковий мінімум для працездатних осіб — 2007 грн (з 01.12.19 буде 2102 грн), а для тих, хто втратив працездатність, а це що найменш половина пенсионерів -1564 грн зараз та 1638 грн з 1 грудня п.р. Тобто виходить, що середня пенсі я зараз у півтора рази, а то майже вдвічі, більша від рівня прожиткового мінімуму, визначеного діючим законодавством. Про те, що цей рівень потрібно підвищувати, чи що малі пенсії, то окрема тема.

Якщо Україну й здатна врятувати диктатура, то лише диктатура закону, порядку, прав свобод і приватної власності. Але від президента, який неодноразово за останні кілька місяців порушував закони, очікувати що він раптом перетвориться на Лі Куан Ю чи Бальцеровича немає підстав.  Проте тепер в нього більшість в парламенті, тож подивимось на вектор та ефективність дій нової ВР.

А автору блогу бажаю частіше користуватися критичним мисленням і так не очаровуватися президентом, щоб потім не довелось розчаровуватися. От подумайте - Ви ж самі фактично ратуєте за уможливлення диктатури в країні. Від президента вже лунали гасла щодо непотрібності парламентарів як таких, але варіант депутатів-маріонеток його теж влаштує. А судячи зі списку «Слуг», то сумнівів в тому не залишається. Й побільше об`єктивності, бо наразі цей блог яскраво демонструє суто суб`єктивний підхід - критика луна на адресу всіх, окрім однієї з політ.сил. Хоча й на їх адресу чимало критичних зауважень. Та якщо багато дивитися роліки президента, то так, глядач опиняється наче в рожевих окулярах щодо його конманди. А як придивитися гарніше, то там крім мрійників-пішаків, є й досвідчені піраньї та акули, які не гребуватимуть відкусити ласий шматок. І не жалйтесь потім, якщо самі даєте їм владу.

Але на чому, крім власних сподівань, грунтуються Ваші очікування, що саме Зе зможе реалізувати те, чого Ви хочете від президента? «Хороший менеджер», але без жодного досвіду в політиці, без повноцінної команди досвідчених фахівців (крім пари відомих прізвищ чомусь більш нікого не представляє). Як зможе бути успішним головокомандуючим, прикладом для військових людина, яка постійно ігнорувала повістки від воєнкомату? Такий вчинок звичайної людини ще можна якось спробувати зрозуміти, не один він боявся та переховувся в ті часи, але для кандидата на посаду президента та головокомандуючого в будь-якій цивілізованій країні такий вчинок був би невідмиваємою плямою на репутації та безумовною перешкодою здобуття перемоги на виборах. Але ж не в нас. В нас вже обирали колишнього засудженного, то ж і боягуза чомусь розглядають як реального «рятівника». Можна продовжувати, але вже цього достатньо для виявлення явних суперечностей між побажаннями виборців та можливістями кандидата Зе їх реалізувати. Цей коментар теж якраз по цій же темі: https://minfin.com.ua/blogs/rebel/121075/#com3582001

На вірі й сподіваннях на краще якраз і побудована піар-компанія Зе. Він сам не дає жодних обіцянок, тому потім легко зможе відповісти розчарованим виборцям, що не винен в тому, що не реалізував те, що вони собі самі нафантазували перед виборами. Нажаль, це не очевидно багатьом. І нема чого потім скаржитися, як джокер виявиться не золотою рибкою саме для вас, а для когось іншого, в супереч вашим бажанням та сподіванням.

Складається враження, що виборці Зе голосують за свої хотілки та фантазії, а не за реальну кандидатуру, за піднесений їм кіношно-ютубний образ «справедливого та чесного» президента, який немає спільного з реальністю. Бо ми вже побачили обман «нового обличчя» з питання діючого бізнесу в Росії, щодо незадекларованої віли в Італії, використання офшорів, хамство та невміння вести діалог навіть по телефону і головне — почули від кандидата основний його передвиборчий слоган: «Я нікому нічого не винен!». Але частина виборців все одно, сліпо й наівно продовжує вірити, саме вірити, в те, що Зе зможе реалізувати всі їх побажання до президента, і навіть не зважають на те, що деякі побажання діаметрально протилежні зі сподіваннями іншої частини тих же виборців Зе (як напр., зі вступом країни до НАТО), а отже виконати все і задовільнити всіх, просто буде неможливо.

17 апреля 2019, 11:23

# А на #$%?
+ 15

А я підтримую і вважаю, що треба і писати, і говорити, хоч ролік дуже чітко відображає ситуацію і небажання думати та слухати зі сторони багатьох. Але крапля точить камінь. Дякую за Ваші блоги!


Главная/

viking