vbrc44

11 января 2022, 22:43

Укргазбанк

# Не попередили про комісію
Есть ответ банка

Сьогодні, 11.01.22р. в 15:47:40 я вніс кошти на свою картку 5355 07ХХ ХХХХ 4078 і з мене списало 0.5% від суми. Раніше цієї комісії не було, я неодноразово робив таку операцію і нічого не списувало. Поки мені прийшла СМС, поки я відстояв чергу, поки виясняли, що сталось-пройшло 15 хв. і операцію не можна було скасувати. Про дане нововведення мене не було проінформовано СМС, хоча картка підключена до СМС інформування, яке справно працює. Прошу виправити дане непорозуміння і повернути мені цих 0.5%, що буде свідчити про те, що банк дійсно клієнтоорієнтований, а не служить одній меті-«нажухати» клієнта. Наперед дуже дякую, бо впевнений, що це лише прикре непорозуміння і кошти мені повернуть. А так, то банк чудовий-дуже професійний персонал і гарні пропозиції для приватних осіб.

22 октября 2020, 17:37

Укргазбанк

# Приложение Эко банк-это отстой от Укргазбанка
Есть ответ банка

Если уж делаете приложение для айфона, то либо сделайте его нормальным, либо зачем его делать вообще.И это не мое субъективное мнение-это мнение пользователей Апстори-рейтинг приложения там ниже плинтуса.Что касается моего опыта, то я сегодня час воевал с приложением, пытаясь купить доллары на две копейки дешевле, чем через кассу и все ровно пришлось покупать через кассу:)-оно то висло, то не давало войти, то не проводило операцию, а в конце, после его перескачивания, вообще показало, что денег на картах у меня нет вообще:)

Главная/

Борис Будяк