triniarin

19 августа 2022, 19:25

monobank

# Позитивний відгук
Есть ответ банка

1. Картки — все зручно, відкрив нову карту у додатку, її швидко вислали. А А тепер там ще аналітика 2. Кредити та кредитні лінії — наскільки я розумію, при подачі заявки вас перевіряють в материнському для моно банку.(Універсалі) І скоріш за все відповідь буде негативна (якщо вам ще до цього не надали ліміт). Ну тобто можна зручно зменшити ліміт. а от підвищити може тільки колись Штучний Інтелект по своїм протоколам (і якщо у вас немає кредитів де ви сплачуєте 30+% від офіційних доходів, так було до вторгнення. Інакше вам в жодному банку крім мікрофінансових установ не нададуть кредит, ну можливо на рефінанс). Особливо зараз. У мене як у всіх обнулилась кредитна лінія, а так як є рефінанс в іншому банку то і сподіватись неї вже не приходиться (звісно не зручно без кредитної лінії, коли в тебе зламалась техніка ти її швидко не купиш, доводиться шукати альтернативні джерела доходів\\більше працювати і швидше виплачувати наявні кредити :)). 3. Додаток зручний, за роки користування багів персонально не побачив. Зі службою підтримки не спілкувався. Дякую за співробітинцтво.

22 августа 2021, 12:05

Банк Кредит Днепр

# Обслуговування — молодці, мобільний банкінг — тре ще працювати
Есть ответ банка

Отримую З П на картку банка, проблем ніколи не було. Мав кредитну картку, закрилася вона протягом тижня, підійшов в банк отримав довідку. (а не як в деяких інших банках, сага вже майже місяць). Звісно банк хоче заробляти, тому пропонують страховки у відділеннях, але це нормально. Дякую за співпрацю. Хотілось би щоб мобільний додаток ставав зручнішим і мав більше функцій.

22 августа 2021, 10:02

Форвард Банк (Forward Bank)

# Про закриття рахунку
Есть ответ банка

Після перекредитування, інший банк вимагає закрити рахунок. Отже звернувся до відділення, де мене спочатку відправили додому через те що в них не працює програма, я написав в їх чат що мені потрібен розрахунок і я хочу закрити рахунок. Потім 16.08 я подзвонив на гарячу лінію, мені сказали що у мене боргу немає і можна йти у відділення закривати. У відділені на Дарницький площі, після 3-х годин чекання в черзі, операціоніст мені сказав що договір закрито. Через два дні, мене чомусь взяли сумніви і я подзвонив на гарячу лінію, де мені сказали що договір не закрито, бо у мене на рахунку власні кошти. Пішов у відділення на Спаській, де операціоніст мені сказала що виникла помилка з переносом договору, вам потрібно прийти після розрахункової дати (6-го вересня), після того як вирахується комісія. Відчуваю що отримую штраф від іншого банку через непрофесіоналізм співробітників банку.

9 августа 2021, 17:20

Форвард Банк (Forward Bank)

# 9 років
Есть ответ банка

Спробую написати конструктивну критику. Хоч і планую закінчити співробітництво з банком, але тут є не тільки мінуси, а й плюси (я ними здебільшого не користувався, так як не ті фінанси для цього, але є друзі…) 1. Великі відсотки на депозити (власне як і на кредити, як ви розумієте одно з іншим пов’язано) плюс бонуси. 2. Банк стабільний, пережив 14-ий і те що мав реноме «російського» (Русский стандарт), але він не підсанкційний так як власник не громадянин Росії наче (а з офшору, тобто Кіпру). 3. Досить довгий грейс (безвідсотковий) період по кредитній карті (зараз по Коко наче 60 днів) Мінуси: Це один з найдорожчих банків в Україні, не тільки за відсотками кредитів, а за послугами (як то отримати справку про повну заборгованість по кредиту, чи копію кредиту), які отримуєш через місяць з головного офісу. Ну і за відсотками кредитів теж (більше 100% річних разом з комісіями і страховками), до речі страховка життя обов’язкова (як мінімум була в мойому випадку). В колцентрі і у відділенні можуть казати різні речі (але моя проблема була в тому що я мабуть звернувся не в той час, коли оновлювали ПЗ), до того співробітники з подивом дивились на мої вимоги (чомусь ніхто не знає що в різних банках можуть бути різні умови). Резюме: непоганий банк якщо ви не берете кредит або плануєте відразу його закривати. (раніше коли вони були РС відразу після прострочки всюди дзвонили «сурові дяді і роботи», зараз робот звісно дзвонить, але родичам ні. До речі якщо хто не знав — прострочка погашеною вважається коли внесете наступний мінімальний платіж, тому не доводьте до цього — бо смс що вас притягнуть до відповідальності будуть надходити увесь період)

Главная/

Andriy