Минфин - Курсы валют Украины

Установить
Зарегистрирован:
9 августа 2021

Последний раз был на сайте:
29 декабря 2021 в 10:39

22 августа 2021, 12:05
Банк Кредит Днепр
# Обслуговування — молодці, мобільний банкінг — тре ще працювати
есть ответ банка
Отримую З П на картку банка, проблем ніколи не було. Мав кредитну картку, закрилася вона протягом тижня, підійшов в банк отримав довідку. (а не як в деяких інших банках, сага вже майже місяць). Звісно банк хоче заробляти, тому пропонують страховки у відділеннях, але це нормально.
Дякую за співпрацю.
Хотілось би щоб мобільний додаток ставав зручнішим і мав більше функцій.
22 августа 2021, 10:02
Форвард Банк
# Про закриття рахунку
есть ответ банка
Після перекредитування, інший банк вимагає закрити рахунок. Отже звернувся до відділення, де мене спочатку відправили додому через те що в них не працює програма, я написав в їх чат що мені потрібен розрахунок і я хочу закрити рахунок. Потім 16.08 я подзвонив на гарячу лінію, мені сказали що у мене боргу немає і можна йти у відділення закривати. У відділені на Дарницький площі, після 3-х годин чекання в черзі, операціоніст мені сказав що договір закрито. Через два дні, мене чомусь взяли сумніви і я подзвонив на гарячу лінію, де мені сказали що договір не закрито, бо у мене на рахунку власні кошти. Пішов у відділення на Спаській, де операціоніст мені сказала що виникла помилка з переносом договору, вам потрібно прийти після розрахункової дати (6-го вересня), після того як вирахується комісія. Відчуваю що отримую штраф від іншого банку через непрофесіоналізм співробітників банку.
9 августа 2021, 17:20
Форвард Банк
# 9 років
есть ответ банка
Спробую написати конструктивну критику.
Хоч і планую закінчити співробітництво з банком, але тут є не тільки мінуси, а й плюси (я ними здебільшого не користувався, так як не ті фінанси для цього, але є друзі…)
1. Великі відсотки на депозити (власне як і на кредити, як ви розумієте одно з іншим пов’язано) плюс бонуси.
2. Банк стабільний, пережив 14-ий і те що мав реноме «російського» (Русский стандарт), але він не підсанкційний так як власник не громадянин Росії наче (а з офшору, тобто Кіпру).
3. Досить довгий грейс (безвідсотковий) період по кредитній карті (зараз по Коко наче 60 днів)

Мінуси:
Це один з найдорожчих банків в Україні, не тільки за відсотками кредитів, а за послугами (як то отримати справку про повну заборгованість по кредиту, чи копію кредиту), які отримуєш через місяць з головного офісу. Ну і за відсотками кредитів теж (більше 100% річних разом з комісіями і страховками), до речі страховка життя обов’язкова (як мінімум була в мойому випадку).
В колцентрі і у відділенні можуть казати різні речі (але моя проблема була в тому що я мабуть звернувся не в той час, коли оновлювали ПЗ), до того співробітники з подивом дивились на мої вимоги (чомусь ніхто не знає що в різних банках можуть бути різні умови).

Резюме: непоганий банк якщо ви не берете кредит або плануєте відразу його закривати. (раніше коли вони були РС відразу після прострочки всюди дзвонили «сурові дяді і роботи», зараз робот звісно дзвонить, але родичам ні. До речі якщо хто не знав — прострочка погашеною вважається коли внесете наступний мінімальний платіж, тому не доводьте до цього — бо смс що вас притягнуть до відповідальності будуть надходити увесь період)