StrangeObserver

Записи

20 октября 2014, 22:36

Банк Финансы и Кредит

# Банк приємно здивував

Закінчився термін дії валютного депозиту, йшли в банк з пересторогою — або нема валюти, або почнуть тулити по 100, так як усі.Вибачились чемно, і сказали — що сьогодні віддадуть тільки 500, а остальні — по 1000 в день, тому що потрібно замовляти наперед.Ось так усю суму і віддали.Просто супер, дрібниця, але приємно.При настанні більш сприятливих часів для розміщення депозитів — дуружу з Фініками.І обслуговування дуже хороше — дівчатка такі молодці, чемнюшечки, завжди ввічливі, якщо щось не так-вибачаться.Обслуговуюсь у відділенні по вул.Незалежності,7 у місті Івано-Франківську

10 октября 2013, 18:33

ВиЭйБи Банк (VAB Банк)

# Хороший сучасний банк

Всілякі гадості які пишуть про банк — напевно замовлені.Не дуже полюбляю писати писульки по сайтах, але хочу сказати одне — хороший банк.Також тримав у ньому депозити — виплатили вчасно і з хорошими відсотками, хоча в період заходу в кризу 2008 року також мав сумніви чи банк вистоїть.Банк лояльний до своїх клієнтів, хороші спеціалісти в ньому працюють, хоча, напевно бувають поодинокі випадки — та де їх немає.Особисто я обслуговувався у Отделение №16 76006, г. Ивано-Франковск, ул. Е. Коновальца, 13, — компетентні хороші ввічливі дівчатка.Та я і у відділення №19 76018, г. Ивано-Франковск, ул. Галицкая, 67 заходив — терміново потрібно було зняти гривні, карточки не мав при собі — по паспорту дівчатка швиденько оформили — отримав, пішов задоволений.Скаху одне — клієнтами дорожать, а також своєю діловою репутацією.Банк відкритий, інформативний, публічний.А за кордоном їхніми карточками розраховуватись — взагалі супер.Потім приїхав, звірився по інтернет банкінгу — ляля.Банк не жлобний, завжди платить хороші відсотки по депозитах.Одним словом — успіхів йому і процвітання.І хоч зараз практично в мене там депозитів немає, але піду до них, тому що обслуговують дуже добре і компетентно.З повагою до банку та його працівників — колишній і можливо в майбутньому клієнт- Анатолій Пригарський.

Главная/

Anatoliy