sksobol

На Минфине с 20 августа 2017

Заблокировать

Записи

20 августа 2017, 23:35

Форвард Банк (Forward Bank)

# Картка Ізіпей
Есть ответ банка

Запропунували мені отримати картку від Ізіпей. Для цього мені потрібно було звернутися у банк партнер Банк Форвард у м.Червоноград. На сайті банку вказано графік роботи Пн— Сб, 09:00–18:00. 11/08 п\'ятниця перед 17-00 я з\'явився у відділення. На місці нікого не було і по телефону працівниця банку сказала що таких карток не має і є інші, які тільки поступили, але треба все вияснити і мені передзвонять. Ніхто до мене не дозвонився. Потім сказали, що звонили але я не відповів. За тижень до мене знов звонив представник Ізіпей і запропунував знов з\'явитися у відділення за карткою. 19/08 субота близко другою я знов прийшов у відділення. А тепер мої враження: 1. Дуже довге оформлення заявки (тільки заявки без оформлення кінцевих документів) більше ніж пів години. 2. Після погодження моєї заявки знов довге оформлення документів. На запитання по деяких пунктах не було дано конкретної відповіді або була відповідь що це вже не робочий час (минула 16 година) і вона не має коли все поянювати або підписуйте або приходьте знов у понеділок. Це була субота, але офіційний робочий день перенесений з 25/08 і графік роботи на сайті вказаний до 18-00. 3. Після оформлення документів і отримання картки я не отримав (і не був ознайомленний) ніяких офіційних документів типу договору, УМОВ НАДАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК ПАТ «БАНК ФОРВАРД» тощо. Отримав тільки рекламні буклети, мою заяву, паспорт споживчого кредиту (до чого він мені взагалі потрібен?). 4. Інформація стосовно поповнення, деяких банківських послуг/тарифів отримана з паперів, гарячої лінії та зі слів співробітника відділення банку суперечить одна одній. 5. Дуже не сподобалося що збирають надлишкову інформацію про родину, колег по роботі тощо. Загальне враження жахливо, нікому не порадив би.

Главная/

Олег Вікторович