0 подписчиков2 подписок

Заблокировать

Записи

14 октября 2016, 09:40

# Не можу зрозуміти позицію Фонду

Можливо зараз на мене нападуть всі і будуть писати що ця моя публікація ні до чого, але все ж таки. Чого домагається Фонд гарантування вкладів у ситуації з позичальниками? Повернути кредитний портфель? По їх «стараннях» в судах щось не видно що їм це дуже треба. Чого ми маємо бути заручниками цієї ситуації? Чи це спеціально розроблений план, що певну кількість позичальників «дотиснув» Фагор, а тоді ще й Банк з Фондом виявили бажання кошти здерти?

8 октября 2016, 12:39

# Звернення до ЗМІ

Питання до позичальників, можливо звернутися на інтер до передачі «стосується кожного»? Чи там тільки сімейні мелодрами розглядають?

27 августа 2016, 16:05

# Фагор активізувався

Ні, люди, це вже терпіти просто неможливо. Фагор починає розсилати смс із погрозами, що якщо до 30.08 не розрахуєтесь із Фагором, то за це будуть відповідати ваші родичі і т.д. Це що таке? и вже скоро будемо боятися вийти з дому!!!!!!??? Куди йти, де збиратися????? ТАК БІЛЬШЕ ПРОСТО НЕ МОЖНА!!! Писанина наша нікому не цікава і не ефективна! Новий текст виглядає так: «Здравствуйте, должники! Если Вы не решите все свои проблемы с ФАГОром до 30.08, то наши ребята очень сильно потревожат ваших родственников, соседей, работу и много кого. У нас есть все официальные документы на вас, принятые судом. Есть сайт Фагор.юа. Не доводите дело до плохих последствий. Пока это предупреждение».

31 июля 2016, 10:46

# Задолженность придется платить дважды

Люди, посоветуйте что можно сделать? Скорее всего заемщикам придется платить и Мих и Фагору (суд ничего не решит в ближайшее время), а Фагор незаконным способом добьется того, чтоб все было в его пользу. Куда еще писать? Куда обращаться? Я лично просто не потяну двойную сумму…

22 июля 2016, 09:52

# Письмо от Фонда

Вчера получила ответ от Фонда. Отписка стандартная, все то же, что и на сайте висело — на Фагор не платить. погашение не происходит, штрафы не начисляются и т.д. Правда письмо с печатью, подписью и исходящим номером. Может ли это письмо помочь мне в случае судебных разбирательств?

Главная/