0 подписчиков0 подписок

Записи

25 января 2021, 16:35

# Служба безпеки ОЩАДБАНКа зневажає та не визнає ЗАКОНІВ УКРАЇНИ
Есть ответ банка

ШАНОВНІ!!! ДУЖЕ ЦІКАВА ІСТОРІЯ!!! Дочитайте до кінця!!! 21.01.2020р я звернувся з довіреністю до відділення Ощадбанку в м. Бородянка (Київська обл.) щодо отримання перевипущеної картки моєї родички (переселенки). Все було добре: зробили необхідні скани всіх документів, копії, внесли до бази мої дані та дані довіреності і видали картку. Після спроби в банкоматі зняти гроші, я побачив на екрані таке повідомлення «перевищено ліміт активності по карті Ощадбанка». Тоді я зателефонував до 0800210800 де мені запропонували під\'їхати до відділення де відкривався рахунок. Але розуміючи, що блокує не відділення, а СБ банка, 22.01.2021р я поїхав до центрального офісу в м. Київ, вул. Володимирська 27. Там мені пояснили, що співробітники СБ переїхали на вул. Спортивна1(ТРЦ Гулівер), зателефонували туди і сказали, що мене буде чекати людина на ім\'я Вадим Іванович. Він подивився на документи та спитав, а де сама Ваша родичка, я відповів, що десь в області, але у мене точної інформації не має, мені родичи передали документи і я приїхав до вас. Він взяв документи і попросив зачекати 10хв. Потім повернувся і сказав, що цей рахунок було заблоковано через те що були якісь зловживання, якимись особами та їм треба подивиться на родичку особисто. На що у мене виникло логічне запитання: а навіщо довіреність зроблена?! Є довіреність завірена українським нотаріусом в місті Києві на всі можливі дїі щодо рахунку, карт, готівки і т.д. і т.п. в АТ ОЩАДБАНК, в тому числі розблокування, відкриття, закриття, зняття. Показав оригінали всіх документів, в тому числі нотаріально завірені копїї паспорта, ІПН-каже ні, хочемо подивиться на неї і все тут) Що це за свавілля і постановка питання: ми хочемо побачити… Це як мінімум є ЗНЕВАГА до українських інститутів влади та нотаріата, а як максимум обмеження прав громадянина України. А якщо взагалі по цій справі, то співробітники ОЩАДБАНКа, грубо порушили статтю 1074 ЦК України, обмеження прав клієнта щодо розпорядження грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпорядження рахунком за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом, а також у разі зупинення фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму чи фінансування розповсюдження зброї масового знищення, передбачених законом. Таким чином, правомірність блокування карткового рахунку є можливою лише у випадку подальшого вчинення банком дій, визначених Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму», а також за умови дотримання строків зупинення фінансових операцій та блокування картки. Згідно з частинами першою-третьою статті 1066 ЦК України за договором банківського рахунку банк зобов’язується приймати і зараховувати на рахунок, відкритий клієнтові (володільцеві рахунку), грошові кошти, що йому надходять, виконувати розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум з рахунка та проведення інших операцій за рахунком. Банк має право використовувати грошові кошти на рахунку клієнта, гарантуючи його право безперешкодно розпоряджатися цими коштами. Банк не має права визначати та контролювати напрями використання грошових коштів клієнта та встановлювати інші, не передбачені договором або законом, обмеження його права розпоряджатися грошовими коштами на власний розсуд. Таким чином, приходимо до висновку, що співробітники СБ АТ ОЩАДБАНК не визнають діючих Законів України, нехтують правами громадянина України, зневажають офіційні документи, видані українськими установами. Я так розумію, що наступне наше спілкування треба проводити в залі Суду України. Дуже прикро, що в нашій державній банківський системі такий безлад та свавілля.

Главная/