0 подписчиков0 подписок

Заблокировать

Записи

30 апреля 2015, 12:54

Есть ответ банка

Шановний представник Дельта банку ви не відповідаєте в коментарях, тому я повторно пишу на головній сторінці. Нагадую Вам про Закон України «Про звернення громадян» де Ви повинні в 30 -ти денний термін надати відповідь. Пройшло півтора місяця, Ви порушуєте закон, чи може Ваш банк пе підпадає під дію вищевказаного Закону? Одночасно повідомляю, що в Законі України «Про звернення громадян» не вказано, що якщо в Вашому банку введено тимчасову адміністрацію, то ви можеже його порушувати!!!

28 апреля 2015, 13:49

Есть ответ банка

Шановний представник дельта банку, дуже шкода що Ви не читаєте наприсані Вам раніше листи, ось цитата з написаного 27.04.15: В третій раз написав заяву на ім`я Кадирова Владислава Володимировича заяву 23.03.2015 року, сьогодні 27.04.2015. Згідно Закону України «Про звернення громадян» відповідь мали надати в 30-ти денний термін. Питання дуже серйозне — про надання документів для вилучення нерухомості майна з реєстру обтяжень. Мені постійно відповідають: «Ваша заява на розляді», у кого, на якому етапі розгляду ніхто не повідомляє, контактні телефони особи, яка могла б дати відповідь не дають. Якщо представник банку в найкоротший термін не напише відповідь на цей лист і не надасть пояснень чому мене «відфутболюють» ще до введення тимчасової адміністрації ( так як я писав подібні заяви не один раз на протязі року), Потім мені написали щоб я повідомив номер заяви. Я написав. І знову читаю щоб я написав заяву.ЗНОВУ ОДНЕ І ТЕЖ, НАДАЙТЕ КОНКРЕТНУ ВІДПОВІДЬ, З ПРІЗВИЩАМИ ВИКОНАВЦІВ, НОМЕРА ТЕЛЕФОНІВ.

28 апреля 2015, 12:30

# відповідь
Есть ответ банка

Відповідаю на «PVitaliy, для перевірки інформації просимо повідомити реєстраційний номер Вашої заяви». Номер заяви 2922488 від 23.03.2015

27 апреля 2015, 15:46

Есть ответ банка

В третій раз написав заяву на ім`я Кадирова Владислава Володимировича заяву 23.03.2015 року, сьогодні 27.04.2015. Згідно Закону України «Про звернення громадян» відповідь мали надати в 30-ти денний термін. Питання дуже серйозне — про надання документів для вилучення нерухомості майна з реєстру обтяжень. Мені постійно відповідають: «Ваша заява на розляді», у кого, на якому етапі розгляду ніхто не повідомляє, контактні телефони особи, яка могла б дати відповідь не дають. Якщо представник банку в найкоротший термін не напише відповідь на цей лист і не надасть пояснень чому мене «відфутболюють» ще до введення тимчасової адміністрації ( так як я писав подібні заяви не один раз на протязі року) Мені не залишається нічого іншого як писати в прокуратуру, міністру МВС, Прем`єр-міністру та іншим зацікавленим особам, які добросовісно виконують свою роботу і повернуті лицем до народу.

Работники Дельта-банка, научитесь пожайлуста готовить документы для нотариуса, который снимает «заборону на відчудження обєктів нерухомого майна». Я уже третий месяц не могу «выдрать» у Вашего банка документы, каждый раз пишу какие-то бредовые завления. А в отдедении на подоле мне вообще «парили» своего нотариуса, который за цену в 4 раза выше готов сделать все за 5 минут, невыходя из банка (это называется КОРУПЦЫЯ). 16.12.14 написал еже одно заявление, если не будет результата, буду обращатся в «Другие» инстанции.

Главная/