0 подписчиков0 подписок

Записи

25 апреля 2017, 23:30

# Некомпетентний працівник
Есть ответ банка

Добрий вечір.Я клієнт вашого банку, який має кредит.Так сталося, що я маю просрочку.Ваш працівник Соколовський сьгодні зателефонував мені з номеру 0501191248 з приводу заборгованості, який мені почав казати що банк буде звертатися до батьків мого чоловіка, але я запитала до чого тут батьки мого чоловіка, він відповів щоб вони допомогли з фінансами.Я не розумію чому не до моїх батьків, а до батьків мого чоловіка, які навіть не контактні особи? Після довгої ролзмови з Соколовським ми домовились, що я 27.04.17 вношу певну суму по кредиту.Але в 19.00 мені зателефонувала сестра чоловіка та сказала, що їй звонив працівник Альфа банку 0676356209 з приводу мого кредиту, але людина незнала що у мене кредит.Я передзвонила на номер, а це Соколовський.Я кажу, що ми сьгодні з вами домовились на 27 число, він відповів: я буду дзвонити всім щоб вони вам допомогли гроші назбирати і буде дзвонити до тих пір поки непобачить гроші на рахунку! Скажіть у вашого банку така практика дзвонити родичам які не контактні особи, не поручителі?І чому дзвонять людям даних яких я недавала вашому банку

Главная/