0 подписчиков0 подписок

Заблокировать

Записи

25 июня 2014, 15:24

# Черкаси

Зурочили… Запропонували виплатити 122$ відсотків. Тіло депозита виплачувати найближчі 1-2 місяці і не планується

13 июня 2014, 12:11

# Банк проблемний

20.06 закінчився термін гривневого депозиту у відділенні №44. Письмова вимога про повернення депозиту була власноручно мною передана і зареєстрована під номером вд44-36/354 від 20.05.14. Станом на сьогодні пройшло 33 дні з моменту подачі заяви. Повернено моїх коштів у сумі 3400 грн. До банку-як на роботу- ходив і дзвонив кожного дня Отже, відгук — банк або банкрут або шахрай. І питання до банку: 1. хто винен у ненаданні мені письмової відповіді на мою заяву під номером вд44-36/354 від 20.05.14. 2. керуючись якими нормативними актами банк вирішує що для виплати відсотків по депозиту в касі гроші є, а для виплати тіла депозиту нема? Керуючись вищенаведеним а також рекомендаціями НБУ буду звертатися до суду. оскільки досвід спілкування з банком свідчить що скаргу 1 людину банк ігнорує, то З метою допомоги вкладникам які як і я потрапили у таке ж становище і пропоную об'єднатися по територіальному принципу для подачі колективного позову до суду. Я знаходжуся в Черкасах, тому не попускайте неодноразові порушення закону банком і звертайтеся о63 о62 54 35. Разом буде і дещо дешевше по оплаті юристу і НБУ, прокуратура, суд (і банк теж) на позов про відшкодування шкоди у 10 000 грн і у 100000000000 грн реагуватиме зовсім інакше.

4 июня 2014, 23:40

# Рейтинг

Рейтинг 3.8 то захмарно багато для банка що не віддає депозити, не проводить безготівкові платежі по декілька тижнів, блокує користувачам інтернет банкінк і нахабно бреше клієнтам замість визнання проблем і хоч якоїсь допомоги.

Главная/