0 подписчиков1 подписок

Записи

13 февраля 2015, 10:51

# Не пришли деньги
Есть ответ банка

Перевел деньги на Райффайзен еще 26 января. В mydelta написано проведен. Но деньги до сих пор не поступили! Номер операции 7486431

26 августа 2014, 11:57

# Бонусів чекаю більше місяця
Есть ответ банка

Мені не прийшли бонуси по по акції «Тримай п'ять» за червень і за липень. Звертався до працівників банку через он-лайн підтримку багато разів, але нічого так і не вияснили за місяць часу. Кажуть «вопрос решается!» Але чому так довго ???????? карта 4405882600559136

Чому фізичні особи не можуть проводити платежі он-лайн а тільки дивитися стан рахунку. І ще приходить СМС, що гроші поступили на рахунок, а стан рахунку не пише!!! До речі, зверніть увагу, що ніхто х працівників ці наші відгуки не розглядає!

19 августа 2014, 17:01

# Не прийшли бонуси по акції «Тримай п'ять»
Есть ответ банка

Мені не прийшли бонуси по по акції «Тримай п'ять» ще за чевень місяць. Звертався до працівників банку через он-лайн підтримку багато разів, але нічого так і не вияснили за місяць часу. карта 4405882600559136

5 мая 2014, 12:44

# Банк работает как часы
Есть ответ банка

Я открыл несколько on-line депозитов в Дельта-банке. По окончании депозита все деньги приходят вовремя Проценты тоже платят четко Так что всем советую (Дрогобичское отделение Дельта банка Львовской области) Еще хотелось бы чтобы установили банкомат в г Бориславе.

Главная/