0 подписчиков0 подписок

Заблокировать

Записи

21 октября 2020, 14:27

Метлайф

# Metlife крута компанія!!!

Я з тих людей, які не дуже вірять відгукам. Перед тим, як брати поліс страхування в компанії Метлайф, до речі, через консультанта компанії Старлайф, я не шукала відгуки про одну чи іншу компанію. Чому? А все дуже просто, яка би не була компанія, вона не буде ідеальною для всіх і завжди знайдуться недоброзичливі люди. Та й сервіс! Моя історія: Минулого року (2019р) після смерті мого чоловіка я взнала про систему страхування (до того я знала лиш факт існування страхових компаній і теж, як більшість людей вважала, що то якась фігня). Ну але раз вже запропонували розказати детальніше, що то таке і як працює, то чого б і не послухати. Хіба за то, як то кажуть, «дадуть по писку»? Послухала, розклали по полочках і я просто прозріла. Вирішила взяти поліс собі, пізніше і мама взяла і брат з жінкою. В мами через пару місяців стався страховий випадок: заключення — сильний забій колінного суглоба. Отримала виплату 5 000 грн, а поліс взяла на 10 000 грн в лютому 2020р. Зі мною рік нічого такого не ставалося, або я просто не фіксувала вважаючи, що то дрібниці. Одним словом, ситуація, в мене банальна. Їла казінакі, попався камінчик, який надламав два зуба. Пішла до стоматолога, полікувала. Там він і запитав чи маю страхівку, бо може виписати довідку. Я ж то не знала, шо таке теж покривається. Дзвоню до свого консультанта і все розказую. Оформляємо документи і от я маю виплату 6 600грн, а поліс на 10 000 грн. Пишуть всякі, що то лохотрон, то виходить моя сім\'я така везуча? Ну чесно, брєдово звучить. Завжди всім рекомендую і буду рекомендувати Метлайф і як мінімум свого консультанта Старлайфу, він сто разів перепитав чи помогти в оформленні документації. Сервіс на вищому рівні.

Главная/