0 подписчиков0 подписок

30 сентября 2022, 16:56

Кредобанк

# Перевипуск картки
Есть ответ банка

Після того, як банкомат не видав пластик, у середині серпня було замовлено перевипуск карти. Пройшло вже півтори місяці, а карти ще не виготовили

13.10.2021 Банкомат Кредобанку у м. Харків (відділеня по вул. Чернишевькій 1) не видав гроші у сумі 5000 грн. Після звернення на гарячу лінію, створили претензійну заявку і сказали чекати до пів року (180 днів). Станом на 21.10.2021 заяву ще не розглядали. Виникає питання, чому банк так довго не виправляє свої трабли із банкоматами? Інкасацію ж у Кредобанку не раз на пів року роблять, треба лише перерахувати гроші у банкоматі і ви знайдете ці зайві 5000 грн. В чому проблема? Доречі у самому відділенні знали про негаразди з банкоматом, але не попередили клієнтів якимось написом, і банкомат продовжував «працювати».

9 июля 2021, 17:10

Кредобанк

# Банк не повертає кошти на картку при відміні операції
Есть ответ банка

Замовив у comfy товар, здійснив оплату онлайн на сайті (liqpay). Прийшов забирати товар, але він мені не сподобався, у магазині скасували оплату. Але вже тиждень гроші на картку не повернуто. Тобто я і без товару і без грошей). При зверненні у банк, вони сказали, що від торгової точки повинен надійти запит або на списування суми або на скасування операції і наразі такого запиту не надходило тому кошти заблоковано, хоча в онлайн-банкінгу у заблокованих коштах це не відображено. При зверненні до liqpay вони надали коди транзакцій скасування, потім я знов звернувся до банку, де вони вже почали вимагати чек, хоча чек ні платіжна система ні магазин, який користується лише api платіжної системи надати не можуть бо фіскальних операцій не робилося. Наразі банк запропонував зачекати 30 днів (кажуть що це вимога mastercard, але в call-центрі mastercard сказали що, про це вперше чують), тобто 30 днів у вас не буде доступу до цих коштів. Тому при виборі банку-держателя вашої картки майте на увазі про таку ситуацію при поверненні товару/скасуванні оплат у Кредобанку.

Главная/