Тина Сиренко

Записи

14 марта 2017, 08:51

Платинум Банк

# Звернення в Раду громадського моніторингу ФГВФО

Выкладываю еще раз текст обращения. Можно подавать самостоятельно, можно коллективно — главное до пятницы передать Арсену Маринушкину, чтобы наш вопрос рассмотрели и поддержали своими решениями. Заступнику голови Ради громадського моніторингу ФГВФО Маринушкіну А.Г. (тел. 093 -610-93-10, 095-44-84-094) Від__________________ Адреса:______________ Тел. ЗВЕРНЕННЯ Повідомляю Вас про наявність корупційних складових у діях уповноваженої особи на ліквідацію ПАТ «Банк Платінум» Ірклієнко Ю.П., оскільки він виконуючи свої повноваження безпідставно обмежив право на отримання гарантованої суми відшкодування та одноособово вирішує кому видати кошти, а кому обмежити, тим самим ставлячи в не рівні умови вкладників, що є неприпустимим. Ірклієнко Ю.П. має негативне відношення громадськості, оскільки вже був причетний до ряду конфліктів під час тимчасової адміністрації ПАТ «Банк Михайлівський». Отже, прошу Вас розглянути питання на засіданні РГМ, та надати пропозиції щодо усунення виявлених представниками громадськості порушень при здійсненні діяльності щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку відповідно до Положення про РГМ ФГВФО затвердженої рішенням Виконавчої дирекції від 18.03.2016 № 369. Дата та підпис обязательно указать номер телефона и подложит копию депозитного договора

При фонде есть такой общ.орган. В пятницу он может рассмотреть наш вопрос, если мы подадим заявления. Это поможет поднять повыше «волну», остановить использование наших денег и ускорить выплаты. Я буду писать туда заявление и завтра напишу подробности

Главная/

Тина Сиренко