66301240
ROMA KOMA
Зарегистрирован:
6 февраля 2018

Последний раз был на сайте:
11 октября 2021 в 23:01
Просмотров профиля:
Сегодня: 1
Всего: 3179

ROMA KOMA

Пол:
мужской
День рождения:
23 января 1957
Город:
Ровно
E-mail:
ostrost@ukr.net
Пенсионер
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
30 июня 2020, 21:10
Идея Банк
# Банк «європейський» а якість роботи- «українська».....
есть ответ администратора
В банк легко віддати кошти а тяжко забрати. Щоб забрати гроші після закінчення депозиту потрібно майже за тиждень писати заяву в банк. Але після цього не має гарантії що віддадуть. Так сьогодні каси банку і термінали працювали але кошти в касі не можна було отримати. Одне слово- «шаражка»…
8 мая 2020, 20:03
Универсал Банк
# Шаражкін банк.
есть ответ банка
Мало того, що майже в усіх містах позакривали відділення, так ще зменшили ліміт видачі готівки по відсотках депозиту в банку партнеру ТАСбанку Тігіпка до 1000 гривень. Це що, приходить кінець такому горе-банку? Не може вирішити питання виплати більше тисячі гривень коштів вкладника в банкоматі ТАСбанку? Чи це Тігіпко дав таку «команду», порушуючи права громадян? Чи їм наплювати на вимоги НБУ? Шаражка…
17 апреля 2020, 22:00
Глобус
# Якісне обслуговування.
Відділення банку в м. Рівне в складний час працює і допомагає клієнтам вирішувати свої питання. Являюсь клієнтом банку і задоволений його роботою.
27 марта 2020, 19:58
А-Банк
# Вирішили проблему.
есть ответ банка
Були проблеми зміни автоматичної пролонгації на поповнення іншого депозиту без відвідування банку в зв«язку з особливим станом в країні. Вдалось вирішити це питання, за що вдячний керівнику відділення і спеціалістам банку.
23 марта 2020, 12:05
А-Банк
# Нав"язана пролонгація? (питання вирішено)
есть ответ банка
Закінчується депозит в банку. Прошу по телефону працівників банку зняти їхню так звану лонгацію і зарахувати кошти на мою карточку, щоб я мав доступ до своїх коштів. Пропонують приїхати в відділення бо іначе депозит «лонгують». Але я знахожусь в іншому місці і приїхати, на жаль, в зв«язку з надзвичайним станом не можу.В інших банках таких проблем не мав, кошти завжди зарпховувались на карточку. Є багато способів індентифікації клієнтів банку крім фотографування в відділенні. Тобто Нацбанк говорить одне а банки роблять інше?
2 марта 2020, 19:33
Универсал Банк
# Системно важливий.... «банк брехун».
есть ответ администратора
есть ответ банка
Мало того, що позакривали відділення майже в усіх містах України але і навчились давати «липову» інформацію в своїх чат-ботах і інтернет-пропозиціях. Повідомляють одні умови по депозиту (в тому числі і на сайті Мінфіну), а потім при пролонгації ставлять перед фактом інших умов. І це, наприклад, було зі мною не один раз. Бачу непорядність банку в малому- то намає довіри ні в чому. Через це прийдеться сказати такому банку- ПРОЩАЙ.
20 февраля 2020, 20:56
А-Банк
# Нормальний банк.
есть ответ банка
Являюсь багато років клієнтом банку в м. Рівне. Кредитів не брав а тільки розміщував депозит і оплачував комунальні платежі. Можу підкреслити, що працівники банку уважні до своїх клієнтів і ніяких проблем в мене не виникало. Вважаю, що цей банк один з кращих по сервісу і інтернет-банку з тих, що залишились в Україні.
5 сентября 2019, 22:12
Универсал Банк
# Це системно важливий банк?
есть ответ банка
Покращення умов для клієнтів банку на Рівненщині -це закриття єдиного відділення в місті Рівне. Найближче відділення в місті Львів. Заробітки власника банку важливіші проблем клієнтів банку?
13 марта 2018, 12:20
Банк Финансовая Инициатива
# Прецедент може стосуватись майже всіх банків.
Така ж ситуація і банку ФІ.Після цього щось зміниться?
ubr.ua/finances/banking-sector/vkladchiki-banka-khreshchatik-smohut-otsudit-depozity-u-natsbanka-on-proihral-v-vs-3866525