Юлия Бабак

Заблокировать

Записи

10 июня 2023, 10:56

ПУМБ

# Не можу отримати графіки погашення по кредитам
Есть ответ банка

Маю кредити в даному банку, поки платила все було добре.Але працюю на підприємстві, яке залежить від об\'єкта, який неодноразово піддавався ракетним атакам. В березні 2023 року написала заяву у вайбер- чат, з проханням оформити кредитні канікули На зустріч ніхто не пішов. Зараз виникла прострочена по кредитним продуктам, суми я взагалі не розумію.Зверталася на електрону пошту банку з проханням надати графіки погашення кредитів, пояснити звідки взялася така заборгованість.Писали шаблоні фрази, 07.06.2023 року звернулися з листом на почту банку, знов почалися якісь шаблоні фрази,(моя електрона поста та номер телефону, офіційно вказані в кредитних договорах).Коли пригрозила написати скаргу в НБУ, подали запит на формування графіків погашення по кредитним продуктам.Зараз 10.06.2023 поки суцільна тиша з боку банку. Графіки погашення благаю ще з квітня місяця, в додатку до договорів є графіки але вони не відповідають дійсності.

31 мая 2023, 12:01

ПУМБ

# тероризують матір
Есть ответ банка

Добрий день, маю кредит в даному банку. Ніразу непросрочувала платіж, але в кінці березня стався прильот на фірму де я првцюю, попрохала про кредитні канікули. Ніхто не пішов на зустріч. Писала в чат. Ніякої реакціїї не має. Почали терорити мою стареньку матір, ви взагалі дотримуєтеся законодавства, ви не маєте права дзвонити моїм родичам.

Маю виконавче провадження, яке вступило в силу ще в жовтні 2022 року, суджуся з А Т Полтаваобленерго. Зараз вступив в силу новий горе -закон і виконавче провадження вступило знов у силу. В даному горе-банку маю зарплатну карту, ці шахраї зняли з моєї карти два рази сумму по виконавчому провадженню. Звязалася з оператором їм вибачте все пофіг, у вас два виконавчих провадження, звязуйтесь з судовим виконавцем. Ганьба… Зарплатнка карта і ми навідь не читаємо номера виконавчих проваджень.

13 марта 2023, 19:14

# Недотримання Законодавства воєнного часу
Есть ответ банка

Добрий день! Рік в нашій країні йде війна, багато хто виїхав за кордон (це вибір кожного).Але моя родина залишилася в Україні. Зараз наша економіка переживає складні часи, падіння економіки відбулося на 40%, люди втратили роботу або отримують неповну зарплатню. В данному банку є кредит, працюю на підприємстві яке неодноразово потрапляло під ракетні атаки, тому то працюємо то не працюємо. Два місяці працюю але отримую неповною зарплатню, попрохала про реструктуризацію кредиту, втюхали все: просрочеу, штрафи (непомітні, але якщо порівняти з графіком погашення, то відсотків кожного місяця просрочки на 100- 150 гривень вищі(платіж зменшили на 300 грн, але срок погашення з 3 років став 5, себе не образили) Два місяці платила, потім знов залишилася без роботи і тут почалося; телефонують з різних номерів по 6−8 разів на день, пояснюєш кожному, тебе не чують. Роздрукувала виписку про просрочеу, знов підводні камні: списані відсотки не відповідають графіку погашення, вони звісно вище. Перестаньте мені телефонувати по 6 разів на день з різних номерів, почитайте Закон України про «Правила роботи колекторів».

Оформила кредит у Альфа — банк (как вони себе воліють називати Sens). Кредит сплачувала вчасно, до листопада 2022 року, після масованих ракетних ударів, частково залишилася без роботи і просрочила один платіж.Написпла в чат с проханням провести реконструкцію кредиту або надати кредитні канікули, у відповідь тиша.Почали звонити на вихідних, потім кожний день, причому не має сенсу пояснювати вони між собою не спілкуються або мають різні програми. Найшла сторінку банку в Інстаграм, там якраз на тлі бурних овацій про присвоєння банку нового ім\'я, попрохала про реструктуризацію кредиту. Молодці пішли на співпрацю, умови не вигідні. Тіпа щось зробили.Сьогодні зранку захожу в додаток сенс, пише що накладений арешт на рахунок.В мене питання: це як? Ви взагалі Український банк, законодавство Вам не писано?

17 мая 2022, 22:53

# Допомога у викриті шахрая
Есть ответ банка

Доброї ночі, хочу попрохати у вас допомоги розкрити шахрая.Вирішила в Інтернеті купити дитині кросівки, зв\'язалися з продавцем.Чомусь навіть крапля сумніву не закралася що це може бути шахрай.Перевела кошти з Пумбу на карту Ощадбанку, фамілія не висвітилась.На наступний день, продавець мене заблокував.Хочу викрити шахрая, в наш час заробляти так гроші прирівнюється до марадерства.Всі скріни надам у особистих повідомленнях Дякую і дуже сподіваюсь на Вашу допомогу, разом ми сила

20 апреля 2022, 15:48

# Сказати що я в ражена,це нічого не сказати
Есть ответ банка

В країні війна, Уряд запровадив воєнний стан. Зайшла на сайт прочитала умови погашення кредитів: Альфа банк надає кредитні канікули на 3 місяці. У Березня внесла платіж була фінансова змога, в квітні всі ми заручники ситуації яка склалася в країні Піся погашення заборгованості в березні, сумма до погашення повністю кредиту була 57, тис.грн. Сьогодня заходжу в дотадок — сумма до повного погашення стала 60 тис.грн. Змінили графік погашення — сумма щомісячного платежу стала більша на порядок. Пишу в чат, розбираються вже третій час. Перераховуєш кошти на армію, волонтереш, намагаєшься хоч якось допомогти — а тут що хочемо то і робимо. Ганьба!

18 апреля 2022, 12:54

Укрсиббанк

# Кому війна,а кому космічні відсотки

В країні вели воєнний стан, більшість банків пішли на поступки своїм кліентам: впровадили кредитні канікули або по кредитам залишили тільки тіло (відсотки забрали). А тут вуаля, банк нароховує тільки відсотки і які там кредитні канікули, ви що. Вони бідненьки при таких відсоткових ставках — нараховують все наповну. І коли звертаешься з проханням ввести кредитні канікули — Відповідь: ми спишемо відсотки з вашого кредитног ліміту. На питання: чому ви нараховуєте відсотки а тіло не нараховуєте Відповідь: коли ви платите відсотки, ви підтримуєте економіку країни. Питання: яку економіку ви підтримуєте?

30 сентября 2021, 14:01

# Это просто «треш»

Мой муж является клиентом данного банка больше 5 лет. Увы всех застал кризис, просрочил с платежом по кредитной карте. На телефоне стоит приложение Sense, договорился в чате об отсрочке платежа. Итог: мне звонят по 100 раз на день, угрожают. Я объясняю ситуацию, что так и так, итог полный игнор. Звоню мужу, он в командировке: перезванивает на горячую линию объясняет ситуацию. Выясняется: что кредитный отдел у них сам по себе и к ним не поступает какая-то либо информация. Сегодня вернувшись с командировки, муж поехал сразу в отделение. Звонят мне коллекторы и снова городят о какой-то просрочке. Уважаемые сотрудники Альфа-банка, дорожите клиентами. Лично, я никогда и никому не порекомендую ваш банк.

21 января 2020, 13:50

# Покупка в ПриватМаркете
Есть ответ банка

Добрый день, ув. Приват банк. С нового года вы неперестаете меня огорчать. Я писала в предыдущем отзыве что Вы убрали кредитный лимит 30 тыс.грн (+оплату частями 23 тыс.грн.) Теперь звонят ваши сотрудники с Приватмарке ( где я оформляла оплату частями мясорубки Филипс), мясорубку я получила в июле месяце. Оказывается по техническим причинам не привязался договор расрочки и теперь вы просите меня оплатить полностью покупку. Сказать что я в шоке, это вообще ничего сказать…

Главная/

Юлия Бабак