Василина Вербицька

На Минфине с 29 ноября 2014

Заблокировать

Записи

10 октября 2022, 18:32

# Грубе ставлення зі сторони касира
Есть ответ банка

Хотіла сьогодні придбати валюту в касі відділення. Після тривоги відділення відкрилося, але каса була ще закрита близько 30 хв. Весь цей час мені довелося стояти на вулиці в черзі, хоча у відділенні достатньо місця. Коли моя черга все-таки підійшла, то касир у грубій формі відповіла мені: «Не ходіть сюди, валюти в касі нема, ми продаємо тільки з приносу». Хоча на минулому тижні в п‘ятницю я особисто бачила як продавали і долари і євро явно не з приносу, а з великої пачки в касі. В мене залишилося негативне враження про банк, де до мене поставилися як до людини другого сорту. Тут знайомих кличуть за двері, а пересічним українцям дають відкоша з порога.

20 апреля 2015, 20:51

# Мой опыт с Приватбанком

Давно клиент этого банка. Имею там депозиты. Раньше обслуживался в отделениях и чесно говоря в последнее время это начало меня напрягать. Не люблю очередей, а количество сотрудников сократили. По поводу хамства, то мне сотрудников разве что жаль, это тяжелый труд, а люди они хорошие. Обслуживаюсь в отделении «Центральное» город Червоноград, по пр. Шевченка 14а. Там прекрасный касир, а также специалисты. Респект им за это. Сейчас полностью перешел в Приват24, все депозиты открываю и закрываю онлайн. Так как имею счета еще в 2-х банках, то есть с чем сравнивать. Такого сервиса и таких возможностей нет нигде. Здесь Приват лидер. Многие непонятки у людей возникают от недостатка информации. Лично у меня пока никаких проблем не возникало. Так что банк рекомендую ибо альернатив у него сейчас немного.

Главная/

Василина Вербицька