yura2020

Заблокувати

Записи

26 вересня 2020, 15:55

Укрсиббанк

# порушення Конституції України та прав людини !

У 2019 році я влаштувався на нове місце роботи й там мені відкрили у цьому банку зарплатний рахунок та видали картку. Через пару місяців я зненацька з\'ясовую що мій рахунок заблоковано! Ледве з\'ясував що рахунок заблокували з подання державного виконавця. Роботодавець при цьому на той момент не отримав належних паперів та рахунків на утримання из зарплатні. Попри всі мої звернення до банківських працівників й зауважень проте що вони порушують мої права на отримання винагороди за свою працю що гарантує Конституція України. рахунок залишається на далі заблокованим! Так того ще виявилося їм замало й вони виставили мені мінус на рахунку та списали кошти які там накопичувалися за надходженнями від роботодавця як мінімальна зарплатня! На разі я маю -50% які вираховують на роботі й ще мінус на зарплатному рахунку! Сам виконавець вказує що банк не мае права блокувати соціальні рахунки і шо банк їм не повідомляв про те що це зарплатний рахунок, хоча повинен їм повідомити й лишити подання без виконання.

Головна/

Юрий