Vasulokk

Записи

7 січня 2023, 08:44

# Мене банк порадував
Є відповідь банку

Всі банки на час війни не збільшують кредитні ліміти, а мені збільшили нв12000 грн по картці выгода в мене 2 картки з кредитними лімітами я дуже зрадів однак не виходить платити коммуналку в дає помилку обіцяли за 3 дні вирішити питання

6 червня 2021, 15:30

# розстрочка
Є відповідь банку

раніше сервіс розстрочка можна було оформляти без терміну дії а тепер зробили лише 3 дні просив щоб повернули як було раніше але нічого не змінилося

21 травня 2020, 21:10

# сервіс накопичення банка
Є відповідь банку

я є учасником бета версії і там є сервіс Банка це як депозит з можливістю поповнення але кошти можна зняти тільки якщо розбити банку і коли розбиваєш то всі відсотки втрачаєш

21 травня 2020, 20:59

# Понизили кредитний ліміт
Є відповідь банку

сьогодні в 17.30 приватбанк мені власнику картки голд понизив кредитний ліміт з 50 тис до 6470 це моя сума боргу а оплату частинами до 0 це у них така практика щоб позбутися клієнта скоро перестану бути клієнтом банку люди тікайте поки не пізно

21 лютого 2019, 21:59

# Дуже швидке рішення
Є відповідь банку

Сьогодні о 15 00 я зателефонував до оператора та запропонував запровадити розстрочку по картках монобанку на постійній основі при операціях більше за 1тисячу гривень та прийшовши до дому о 18 00 та відкривши додаток я побачив що ця послуга працює європейський підхід до клієнта

19 січня 2019, 16:46

# отличный банк
Є відповідь модератора

я пользуюсь картой пол года удобно оплачивать комуналку пополнять мобильный имею три платежа по рассрочке и три покупка частями проблем нетпобольше бы таких банков

23 листопада 2018, 22:30

# спортивний депозит
Є відповідь модератора

спортивний депозит все було добре але внеділю програма гугл фіт не правильно рахувала мої кроки адже у смартфоні моєму є програма хелс лайф яка також рахує кроки різниця склала 9700 кроків я дзвонив в монобанк на другий день все нормально запрацювало

28 серпня 2018, 17:10

# Депозит
Є відповідь банку

Сьогодні оформив депозит на 3 міс пі д 21%а.там переказ не компенсують івийшто. 9%.а.пишуть що компенсують пер еказ. З. Привату

Головна/

VASYL