0 підписників0 підписок

Записи

15 липня 2022, 13:52

# Банк творить чорті шо
Є відповідь банку

Загалом вважав приват надійним банком який чесно виконує свої обовязки, ні разу в мене з ним проблем не було за 15років і система безпеки в них на височайшому рівні…але зовсім не давно стикнувся з неприємними нюансами. Раніше було як… бронюючи готель на букингу чи купуючи квиток на візейр чи фліксбас я вибирав валюту гривня і з мене списувало рівно ту суму яка написана при покупці, а зараз я стикнувся що банк списує на 20−30% більшу суму від заявленої…мені хтось пояснить як це??? тобто я купую бронь на готель в букингу 1000гр і з мене списують 1250грн, при тому якщо вибрати валюту євро або злоті то кінцева сума виходить 1100грн…тобто банк включив по тихому подвійну конвертацію і в такий не простий час наживається на клієнтах, вважаю це дуже погано для репутації і як мінімум потрібно попередити своїх клієнтів щоб розраховувались в іноземній валюті

27 березня 2020, 18:02

Креди Агриколь Банк

# Поки кращий банк для мене

Кредіагріколь просто красавчики на фоні інших, в такій скрутній ситуації як зараз в Україні коли інші банки все тільки обмежують, даний банк обслуговує як і обслуговував — відділення працюють, валюту видають в любій кількості, немає черг, швидко дозвонитись можна в любий час, ще й підтримують програму бонусів від мастеркард. За один місяць просто тратячи гроші з картки в мене набралось бонусів для двох поїздок на таксі, коли користувався універсальною карткою від привата то ніколи ніякі бонуси мені не зараховувались. Поки справляє враження як дуже хороший банк. На відділенні Франка Львів надзвичайно приємні працівники

Головна/