0 підписників6 підписок

Заблокувати

Записи

15 серпня 2015, 16:30

# Виплата Кредобанк, Вінниця

Колись отримував за Імекс в Укргазі, то заставили годину писати якісь заяви на виплату на кількох сторінках кожна. Ще отримував в Альфі — то заставили заповнювати якісь анкети, оформляти договір на отримання платіжної картки і чекати пару днів, поки на неї скинуть гроші. А в Кредо все пройшло неочікувано швидко. 10-го числа подзвонив на колл-центр, записали на 12-те. Черги у відділенні не було, хоча воно одне в нашому регіоні. Щоб залишити на депо не грузили, запитали лише: забираєш? — то йди в касу. Вся процедура зайняла 5 хвилин

27 червня 2015, 10:16

# Платіжна картка

вчора пробував у атмосферному банкоматі зняти готівку. Прийшла СМС-ка, що картка знаходиться в стоп-списку. Таке враження що я її вкрав. Можна викидати?

19 червня 2015, 22:04

# Ситуація катастрофічно покращилась

ви не повірите — зняв 2 дні підряд по тищі, в четвер і пятницю, після 20 години. Хоча до того знімав 3 рази з інтервалом 2 дні, тобто 1 день дає, 2 дні отлуп. Хто знає — що сталось?..

18 червня 2015, 23:42

# Сьогодні свято!

ліміти відкривали строго через 2 дні на третій, так зняв 3 тис. Крайній раз знімав у вівторок, наступний планував на пятницю. Але дали сьогодні, у четвер. Бахматюк почув наші молитви, алелуя! :) пе.се. Піду у церкву, поставлю свічку

10 червня 2015, 08:42

# Не повертають депозит

8 числа закінчився депозит. … Йшла 15-та хвилина мого перебування у відділенні банку. Економіст ось уже 15 хвилин гіпнотизувала мене своїми тупими телячими очима і уже п«ятий раз намагалась мені довести, що мені мої гроші не потрібні (вона ж краще знає!) і я повинен 90 % вкладу переоформити на новий депозит на 6 місяців під 24 % річних. Інакше чекає мене страшна кара: двомісячне бігання до банкоматів і ліміт на 1 тис. грн. один раз в три дні. На запитання — чому ж банк дає такий низький процент, в той час як Приват наприклад по акції пропонує депозити під 32 %, відповіла, що високий процент — ознака ненадійності. Тобто Приват — ненадійний банк, ризиковано туди нести гроші, а ФІ — надійний ))))) В результаті скинули мені депо на поточний рахунок, в той же день пробував зняти тищу в банкоматі Укргазбанку — не дає

Головна/