Lyudmila07

Заблокувати

Записи

10 січня 2015, 01:04

Банк Финансы и Кредит

# З протягнутою рукою за своїми грошима вже четвертий місяць

А сьогодні я вистояла в черзі у Львові за своїми грошима більше години — приємний різдвяний сюрприз!!! Але грошей не дали, пояснивши, що сьогодні видають тільки відсотки. А на моєму рахунку -" і відсотки, і транш — це одне й те саме". Приємно було вкотре пересвідчитися, якими лохами ми є для працівників цього банку. Причому забираю свій депозит ще з вересня! Якщо подобається Вам така перспектива, то співпрацюйте з таким банком. Але я вважаю, що такі банки не мають права на існування!

28 жовтня 2014, 16:28

Банк Финансы и Кредит

# Не рекомендую!!!

А я з особистого досвіду скажу, що у Львові депозити у банку «Фінанси і кредит» видають аж по 100!!! Доларів. Так що якщо Ви не працюєте на роботі, маєте купу вільного часу і Вам вже нічого робити у цьому житті, ніж дзвонити зранку у філію банку, питаючи коли буде інкасація, а по обіді їхати через все місто забирати 100 доларів і так кожного дня — то можете вважати, що такий банк має право на існування. Я вже так живу з минулого тижня. Свої гроші, згідно з таким графіком одержання у цьому банку, я буду мати десь до Різдва. Шкода, що Нацбанк нічого не бачить і нічого не чує. А в той час банки роблять з вкладниками те, що хочуть. Я б не рекомендувала класти валюту сюди. І забудьте про великі відсотки тут — ви їх витратите на проїзд

Головна/

Lyuda