Мінфін - Курси валют України

Встановити
franklin0109

franklin0109

0 підписників0 підписок

Був на сайті 13 березня 2023 о 09:18

Чоловіча

Маріуполь

На Мінфіні з 3 жовтня 2015

Заблокувати

Записи

85

11 лютого 2019, 15:29

Дельта Банк

# Некомпетентних співробітників дельта банку

Ці *** взагалі страх втратили дзвонять і загрожують у відкриту, на початку літа за словами некомпетентних співробітників дельта Банку було сказано що продали мій кредит колекторам кредит Експрес. Дзвонили дельта банк і кредит експрес і вимагали постійно різну суму грошей ви спочатку визначитеся дельта банк ви продали чи ні а саме краще звертайтеся в суд за місцем проживання позичальника і відповідно до закону має право вирішувати цю проблему суд і виконавча служба. За чотири роки ви так і не змогли вирішити а термін позовної давності минув рік тому.

Але при цьому дзвонить і дельта банк і колектори і вимагають кожен раз, різну суму погашення кредиту. Я не одноразово говорив, що тільки через суд за місцем проживання. І навчіть своїх працівників ввічливо спілкуватися. Я не збираюся вам оплачувати погашення кредиту без рішення суду, і ви мене не зможете залякати колекторами.

1. Банкам запретили постоянно насчитывать украинцам проценты по кредитам. 2. Банк не может взыскать пеню по кредиту по истечении трех лет — Большая Палата. 3. Київський пенсіонер зі стріляниною вигнав колекторів зі своєї квартири. 4. Хотілося б дізнатися відповідь

Как только кредитор подает в суд на заемщика и требует вернуть весь заем или залог, он теряет это право. Украинские банки не могут бесконечно насчитывать людям проценты по кредитам, причем даже в случае их непогашения. Как только финансисты пошли в суд и запустили процесс принудительного взыскания займа или заложенного по нему имущества, они больше не могут насчитывать ставку. В момент подачи иска сумма требований кредитора фиксируется один раз и больше не должна меняться. Об этом говорится в правовой позиции Большой Палаты Верховного суда по итогам рассмотрения дела № 310/11534/13-ц. «Право кредитора начислять предусмотренные договором проценты по кредиту прекращается в случае предъявления к заемщику требований согласно части второй статьи 1050 ГК Украины. Если по решению об обращении взыскания на предмет залога задолженность по кредитному договору указана в таком решении в полном объеме, кредитор имеет право на получение гарантий надлежащего исполнения обязательства в соответствии с частью второй статьи 625 ГК Украины, а не в виде взыскания процентов», — говорится в нем. При этом юристы рассказывают, что беспрестанным начислением процентов по отсуживаемым кредитам занимаются очень многие украинские банки.

Большая Палата разъяснила, что применение последствий исковой давности к основному требованию исключает возможность взыскания процентов и пени за ее пределами. Большая Палата Верховного Суда отступила от правовой позиции ВСУ об исчислении исковой давности в кредитном споре с момента наступления срока погашения очередного платежа, изложенной в деле № 6-249цс15. ВСУ счел возможным взыскание процентов по кредиту и пени по процентам в пределах исковой давности, исчисленной за три года (для процентов) и один год (для пени) до дня обращения в суд. В свою очередь ВС, пересмотрев дело № 444/9519/12 (с полным текстом постановления можно ознакомиться в Verdictum), сформулировал следующие выводы о правильном применени. По смыслу статьи 526, части первой статьи 530, статьи 610 и части первой статьи 612 ГК для надлежащего исполнения обязательства необходимо соблюдать определенные в договоре сроки (сроки), в том числе по уплате процентов, а просрочка исполнения обязательства является его нарушением. В соответствии с частью первой статьи 1048 и части первой статьи 1054 ГК кредитор имеет право на получение от заемщика процентов от суммы кредита, размер и порядок получения которых устанавливаются договором. Предписание абзаца 2 части первой статьи 1048 ГК о ежемесячной выплате процентов до дня возврата займа при отсутствии иного соглашения может быть применено только в пределах согласованного сторонами срока кредитования.

Вчора вранці, 9 серпня, до чергової частини поліції Києва зателефонувала мешканка Кловського узвозу, 10, і повідомила, що в її будинку пролунали постріли, а біля парадного зібрався натовп з двох десятків незнайомих їй осіб, котрі точно не мешкають у цьому будинку. Оперативники, які прибули на місце, з\'ясували, що стрілянина сталася через спроби колекторської фірми зламати двері у квартиру боржника і виселити його. Колектори надали поліцейським виписку з Держреєстру майнових прав з інформацією про те, що квартира вже належить їм, а колишній власник не хоче виселятися. Водночас 58-річний киянин, що мешкає у спірній квартирі, розповів свою версію подій. За його словами в нього є рішення Печерського суду про накладення арешту на його квартиру через незаконні спроби перереєструвати її на підставних осіб колекторської фірми. Він дійсно має кредит під заставу цієї квартири, проте немає рішення суду, що квартира переходить у власність кредиторів. Та й за законом, щоб примусово виселити особу, потрібен припис виконавчої служби і присутність поліції. Замість цього колектори, зі слів киянина, прибули зі співробітниками одного з охоронних агентств і почали свердлити замки. Щоб відлякати їх, він кілька разів вистрілив у вікно зі стартового пістолета. Раніше ми розповідали про те, що Київський пенсіонер зі стріляниною вигнав колекторів зі своєї квартири.

По словам участников рынка, так приходится поступать приблизительно в 15% случаев. «После принятия закона „О моратории на принудительное взыскание“ в основном подаются иски о взыскании суммы, о взыскании ипотеки путем признания права собственности, о взыскании ипотеки путем продажи с торгов, а также иски о взыскании курсовой разницы», — отмечают юристы компании «УкрБорг». Однако коллекторы не заинтересованы обращаться к судебной системе из-за длительного рассмотрения дел и исполнения решений. Дмитрий Головко отмечает, что действия коллекторов во многих случаях — это игра на грани. Некоторые из них не только постоянно звонят и угрожают уголовной ответственностью должникам, но и подделывают решения суда или Государственной исполнительной службы, переоформляют залоговое имущество на другое лицо, выписывают человека из квартиры без его ведома. Усмирить рынок Идеи урегулировать коллекторский рынок у властей возникают из года в год, но вот руки никак не доходят. Из-за отсутствия нормативной базы 20-30% рынка находятся в тени. Да что там, сам институт коллекторства находится в сером законодательном поле. Коллекторы предлагают как минимум законодательно определить термин «компании по взысканию задолженности», а также усилить ответственность недобросовестных заемщиков. Юристы считают, что необходимо принять, по крайней мере, два закона: о коллекторах, а также о долгах и их урегулировании. Но пока никакие шаги в этом направлении не предпринимаются.

2 липня 2018, 14:54

Дельта Банк

# Вимагають погашення боргу

Мене цікавить питання якщо продали чи віддали колекторам мій кредит телефонує колишній дельта банк і creditexpress і вимагають погашення боргу по смс надсилають кожен раз нові реквізити. Перш ніж оплачувати борг за кредитом звертайтеся в суд і тільки після рішення суду має опікуватися лише Державна виконавча служба України а не колектора

В Україні громадянам в останні місяці почали масово приходити фальшиві повістки про виклик до суду. Як правило, такі документи відправляють окремі колекторські фірми і в них є пункт про те, що порядок можна анулювати, заплативши певну суму на рахунок кредитора. У вівторок, 22 травня, Миколаївський районний суд Львівської області повідомив про виявлені факти фальшивих судових рішень. Місцевим громадянам було «присуджено» стягнення певної суми коштів. Текст «рішення» містить інформацію про арешт всього майна боржника, про встановлення обмеження у праві виїзду за межі України, а також про «захмарні» санкції, якщо громадянин не виконає рішення суду у встановлені терміни, передає прес-служба суду. Миколаївський районний суд Львівської області закликав громадян бути уважними, ретельно читати зміст отриманих повісток і судових рішень, і у разі виникнення сумнівів у правдивості інформації, викладеної в таких документах, звертатися за уточненням по телефону (03241) 52-000, (03241) 51-545. Також варто звернути увагу, що в більшості випадків на фальшивих повістках і судових рішеннях дрібним шрифтом сказано про те, що «документ є зразком вирішення, який спрямований з метою інформування боржників про наслідки невиконання умов кредитного договору», а також, що «документ є зразком судової повістки, яку ви отримаєте в разі непогашення заборгованості».

Чому ви відповідальні працівники і юристи колишнього дельта банку за три роки не звернулися до суду з приводу повернення грошей за кредитом. Ви сподіваєтеся, що ми злякалися ваших юристів і колекторів. Якщо дійсно є юристи, які працюють і дзвонять позичальнику вони повинні по повній формі надати Ф. В. О і номер посвідчення. У вас був шанс через суд повернути гроші, а по закінченні трьох років ви програли.


Головна/

franklin0109